Notebook HONOR MagicBook v super akcii so smart hodinkami HONOR MagicWatch 2 zadarmo

Tlačové správy
0

Dlhoočakávané horúce novinky globálnej technologickej značky HONOR štartujú v predpredaji. Notebook HONOR MagicBook štartuje v predpredaji len za 599 EUR  a naviac v super akcii so smart hodinkami HONOR MagicWatch 2 ako darčekom zadarmo. Práve dnes sa dostali do predpredaja pre český a slovenský trh aj bezdrôtové slúchadlá HONOR Magic Earbuds 119 EUR. Oba produkty sú teraz exkluzívne dostupné len na Datart.sk.

Smart Life

Práve teraz odhalil HONOR v živom vysielaní na svojom oficiálnom profile na Facebooku aktuálne novinky, ktoré ďalej rozširujú rýchlo sa rozvíjajúce portfólio produktov Smart Life, tzv. inteligentnej domácnosti. Už koncom minulého roka značka pre mladú generáciu úspešne uviedla na trh fitness náramok HONOR Band 5 a smart hodinky HONOR MagicWatch 2, ktoré v posledných týždňoch porazili v predajoch všetku konkurenciu.

HONOR ďalej nadväzuje na predchádzajúci úspech a rodinu produktov inteligentnej domácnosti posilňujú aj ďalšie významné produkty, ktoré už teraz žnú úspech v európskych krajinách, kde predaj začal skôr, a to napr. v Nemecku. Novinkami sú notebook HONOR MagicBook pýšiaci sa celodennou výdržou batérie a bezdrôtové slúchadlá HONOR Magic Earbuds s krištáľovo čistým zvukom a perfektným potlačením okolitého zvuku.

HONOR MagicBook: Prvá generácia notebookov so super výkonom

HONOR práve vstupuje do nového segmentu so svojou úplne prvou generáciu notebookov. Značka HONOR ďalej rozvíja svoju strategickú víziu jednoduchej rovnice 1+8+N IoT, teda budovania ekosystému, do ktorého patrí jeden smartfón, osem kategórií ďalších nadväzujúcich produktov a nová technológia. Tú reprezentuje práve novinka, notebook HONOR MagicBook s až 10-hodinovou výdržou batérie, FullView displejom s maximálnym pomerom obrazovky k telu notebooku, obrovskou rýchlosťou aj pri dátovo náročnejších operáciach a unikátnou technológiou prepájajúcou HONOR telefóny s notebookom.

 „HONOR sa stáva na domácom čínskom trhu naozajstným love brandom s rekordným nárastom predajov v poslednom období. Začínali sme ako výrobca telefónov. Vďaka technologickému zázemiu a veľkému tímu expertov dnes dobývame aj trh s počítačmi,“ hovorí George Zhao, globálny prezident značky HONOR. „Kombinácia tenkého elegantného dizajnu, malej hmotnosti a inovatívnych funkcií tvorí úplne prvú sériu notebookov HONOR MagicBook ideálnu pre mladú generáciu, ktorá v technológiách vyrastala a vyhľadáva počítač pre prácu aj zábavu.

 10-hodinová výdrž batérie, malá hmotnosť a kompaktný elegantný dizajn

Elegantný dizajn a malá hmotnosť, HONOR MagicBook 14 váži len 1,38 kg a je tenký 15,9 mm, takže sa rozhodne vojde do každej kabelky štandardnej veľkosti. Nabíja ho silná 56 Wh batéria, takže HONOR MagicBook vydrží pri bežnej kancelárskej práci až 10 hodin na jedno nabitie, 9,5 hodiny prehrávania FullHD videa uloženého priamo v počítači a 9,4 hodiny prehrávania videa z webového prehliadača. Môžete sa tak spoľahnúť na super výkon a perfektný zážitok, aj keď ste práve na cestách.

 Vďaka kompaktnej 65 W rýchlonabíjačke typu C je HONOR MagicBook 14 nabitý za pol hodiny. Pre zaistenie bezpečnosti za všetkých podmienok a okolností  je rýchlonabíjačka zabezpečená automatickým mechanizmom proti prehriatiu, ktorý okamžite zastaví nabíjanie, pokiaľ je to nevyhnutné. Váži len 160 g a veľkosťou je porovnateľná s nabíjačkou na mobilný telefón. Nabíjačka s duálnym portom typu C disponuje káblom na prenos dát, takže ďalšie nabíjačky a káble môžete nechať doma.

Minimalistický dizajn a FullView displej

Na český a slovenský trh sa HONOR MagicBook dostáva v krásnej elegantnej farbe Space Gray. Minimalistické hliníkové prevedenie s modrým lemom vytvára naozaj podarený nadčasový vzhľad.

HONOR MagicBook 14 prekračuje v rámci bežných rozmerov očakávané hranice a pyšní sa ultra tenkou fazetou na troch stranách a 84% pomerom displeja k telu notebooku. Displej s rozmerom 1980 x 1080 pixelov (FullHD) redukuje odlesky na LCD paneli a zaisťuje tak perfektný obraz aj na priamom slnku. Displej zároveň eliminuje efekt modrého svetla, ktorý je známy nepriaznivým vplyvom na oči. Vďaka možnosti naklonenia displeja až na 180° si naviac vychutnáte perfektný komfort v každej situácii.

Silné jadro a posilnená bezpečnosť

Od záťažového multitaskingu pri bežnej kancelárskej práci až po hranie dátovo náročných hier MagicBook s mobilným procesorom AMD Ryzen™ 5 3500U, s grafikou Radeon™ Vega 8 a  8GB DDR dvojkanálovou RAM zabezpečuje maximálne plynulý používateľský zážitok. HONOR MagicBook 14 taktiež disponuje ultra rýchlym SSD úložiskom PCIe NVMe, ktorá umožňuje päťkrát rýchlejšie čítanie než štandardné SSD. 

Bezpečnosť je taktiež veľmi dôležitá. HONOR MagicBook je vybavený vyskakovacou webkamerou, ktorá je diskrétne skrytá v klávesnici. Otvoríte ju, kedykoľvek potrebujete, a to  jednoduchým stlačením na klávesnici. Toto riešenie je unikatným spôsobom zvýšenia bezpečnosti a eliminácie prípadného nechceného nahrávania. Zapnutie notebooku odtlačkom prstu je naviac perfektné pre ešte väčšiu bezpečnosť a jednoduchšie prihlásenie.

HONOR Magic-Link 2.0: Multitasking medzi zariadeniami a zdieľanie obrazovky

Séria HONOR MagicBook si zachováva originálnu technológiu HONOR Magic-link, ktorá je teraz posilnená o novú verziu. Vďaka tejto technológii je možné veľmi jednoducho prenášať súbory alebo obrazovku z mobilu na počítač len pomocou kliknutia.

Ten, kto má rád väčšiu obrazovku, sa môže tešiť na notebook HONOR MagicBook 15. Váži 1,53 kg a disponuje displejom s veľkosťou 15,6 palcov, pričom pomer obrazovky k telu notebooku je až 87 %.

Microsoft Windows 10 Home

Oba notebooky, HONOR Magic Book 14 aj HONOR MagicBook 15, budú uvedené do predaja s operačným systémom Microsoft Windows 10 Home. Naviac každý, kto si notebook kúpi, dostane Microsoft Office 365 na mesiac zadarmo. Microsoft Office 365 je založený na podpore AI (umelej inteligencie), bohatej ponuke obsahu, šablón aj cloudových riešení, ktoré pomáhajú napr. s vylepšením prezentácie, písaním, dizajnom, zvládnutím financií a lepším prepojením s ľuďmi, ktorých máme radi.

HONOR MagicEarbuds: Bezdrôtové slúchadlá s vynikajúcim zvukom a potlačením hluku

HONOR taktiež predstavil HONOR Magic Earbuds, dokonalé bezdrôtové slúchadlá pre fanúšikov fitness, ktoré kombinujú technológiu Hybrid Active Noise Cancelling s bezpečným tréningom počas akéhokoľvek cvičenia. Vstavaný trojitý mikrofón sa prispôsobuje pri potláčaní akýchkoľvek zvukov a ruchov, čo zaisťuje excelentnú kvalitu zvuku pri telefonovaní.

Vstavaná 10mm jednotka meniča naviac zaručí mimoriadnu kvalitu basov pre všetkých, ktorí si radi a často prehrávajú hudbu. Sú dizajnované v duchu celého ekosystému HONOR tak, aby sa dali jednoducho prepojiť s inými zariadeniami.

Zobrazit Galériu

Dark Side

Všetky autorove články
Honor smartfon telefon dizajn displej notebook zvuk audio

Pridať komentár