CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Nová služba od ANTIKU vezme divákov do sveta jedinečných dokumentov

Tlačové správy
0

Nazrite do úžasného sveta zvierat, spoznajte neznáme miesta a objavte skryté tajomstvá histórie. ANTIK Telecom ponúka svojim zákazníkom novú službu, ktorá to všetko prinesie priamo do ich obývačiek. Jedinečné dokumenty od National Geographic sú od 1. júna prístupné vo „videoknižnici.“

SAMSUNG 042024 Advertisement

Nová služba pre zákazníkov pod názvom NG NOW prináša na jednom mieste vyše 400 titulov a viac ako 35 špecifických tematických oblastí, ako je podmorský svet žralokov, staroveký Egypt či aktuálna problematika klimatických zmien. Kolekcia dokumentov, seriálov a filmov s nadčasovými aj modernými témami od vesmíru a vedy po prírodu, históriu a techniku je výberom z National Geographic a National Geographic Wild.

 „Neustále sa snažíme rozširovať programovú ponuku a táto, tzv. videoknižnica NG NOW je dobrým krokom smerom k zákazníkom, pretože sa jednoducho dostanú k zaujímavým titulom v ľubovoľnom čase. Sledovať môžu stovky dokumentov, ktoré ich môžu inšpirovať, poučiť alebo pri nich zrelaxujú, čo je určite pridanou hodnotou v dnešnom uponáhľanom svete,“ uviedol produktový riaditeľ ANTIK Telecom Vlastimil Lakatoš. „V našej ponuke máme podobné videoknižnice filmov a seriálov a osvedčili sa nám. Divák si vyberie, aký žáner chce sledovať v čase, ktorý mu vyhovuje najviac. Výber je naozaj pestrý,“ doplnil Lakatoš.

Oceňovaný a kriticky uznávaný obsah National Geographic, ktorý je súčasťou spoločného podniku  The Walt Disney Company a National Geographic Society, vytvára a prináša pútavé príbehy a zážitky z oblasti prírodnej histórie, vedy, dobrodružstva a objavovania - najlepší výber z týchto príbehov je ponúkaný zákazníkom ANTIKu na NG NOW od 1. júna.

Pre viac informácií o službách a programovej ponuke ANTIK TV nájdete na www.antiktv.sk, www.antiktv.cz, www.antik.sk.

ANTIK Telecom

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať