SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Nové myši Genesis tentoraz pre začiatočníkov

Tlačové správy
0

S vedomím, že nováčikovia vo svete počítačových hier nechcú minúť za herné myš viac než dvadsať Euro, Genesis uvádza dve novinky – počítačové herné myši Krypton 110 a Krypton 190 – ktoré úspešne kombinujú kvalitu a cenovú dostupnosť.

Cena myši Krypton 190 je oveľa nižšia než dvadsať eur. Myš je vybavená vlastným softvérom, ktorý okrem iného umožňuje používateľovi editovať makrá a profily, a má osem programovateľných tlačidiel. Myš sa navyše môže pochváliť precíznym snímačom Avago 5050, odolnými spínačmi s životnosťou 10 miliónov kliknutí a dokonca RGB podsvietením.

V prípade myši Krypton 110 je cena dokonca ešte nižšia, a aj napriek tomu je vyrobená z kvalitných komponentov a dielov. Snímač tejto myši umožňuje vybrať rozlíšenie 800 alebo 2400 DPI, spínače majú odolnosť až 5 miliónov kliknutí. Navyše je myš vybavená podsvietením v štyroch farbách – červená, ružová, fialová a modrá.

Obe myši majú rovnaký dizajn. Výrobca sa neuspokojil s nepekným a strohým dizajnom, typickým pre túto cenovú kategóriu, a vyrobil myš s atraktívnym vzhľadom naozajstnej hernej myši. Pre posilnenie používateľského komfortu majú myši optimálnu váhu a gumený povrch.

Cena a dostupnosť
Myši Genesis sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 9 eur v prípade myši Krypton 110 a 12 eur v prípade Krypton 190.

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať