SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Nový rok, Nové Moto Mods a výzva pre ďalšie

Tlačové správy
0

V Lenovo Mobile Business Group vieme, že najlepšie nápady môžu prísť odkiaľkoľvek. V minulom roku sme spolupracovali s vývojármi na rôznych spôsoboch vývoja prostredia moto mods, ktoré zahŕňali crowdfundingové kampane cez Indiegogo, náš Accelerator program a zainteresovaným vývojárskym tímom sme taktiež dodali naše moto mod Developer Kit-y (MDK). Prostredníctvom kolektívnej inteligencie sme rozšírili naše moto mod obzory a vyzbierali sme rôzne nápady v štádiách od konceptov až po prototypy. Dnes vám predstavíme dva z nich.

Lenovo Vital Moto Mod1
Odteraz môžete mať silu svojho zdravia doslova vo vlastných rukách. Čím viac vieme o našom zdraví, tým viac sme schopní udržiavať sa v dobrej kondícii a pri sile. So zapojeným smartfónom tak môžete presne merať svojich päť životne dôležitých telových funkcií. Zariadenie je vybavené na meranie tepu srdca, dychovej frekvencie, kyslíkového pulzu, telesnej teploty a po prvýkrát aj s presným meraním systolického a diastolického tlaku z vášho prsta. Tento moto mod je tak skutočne inteligentným spôsobom pre kontrolu vášho zdravia.

Livermorium Slider Keyboard Moto Mod2
Hlavný víťaz prvej súťaže Transform the Smartphone Challenge s Indiegogo, Livermorium Keyboard moto mod vám prináša plnohodnotnú QWERTY vysúvaciu klávesnicu s panelom, ktorý možno v prípade potreby nakloniť o 60 stupňov. Tento moto mod oceníte najmä vtedy, keď obrazovka nedokáže dostatočne rýchlo reagovať na vaše písanie, takže sa môžete vrátiť späť do doby klávesníc. Prevzatie tohto moto mod z nášho Accelerator Programu v spolupráci s Indiegogo je iba začiatkom, keďže v budúcnosti očakávame uvedenie ďalších inovácií, ktoré vzniknú z tejto spolupráce. 

Transform the Smartphone Challenge3
Minulý rok sme na súťaži Transform the Smartphone Challenge spolupracovali s Indiegogo – globálnou platformou pre podnikateľov, kde sa nápady menia z konceptov až na funkčné zariadenia pre trh. Dostali sme stovky projektov a úzko spolupracovali so skupinou vývojárov na ich prototypoch.

Tento rok sme naďalej odhodlaní všetkým poskytovať rovnocenný prístup k nášmu ekosystému moto mods. Do 6. februára tak môžete predložiť svoj nápad a získate šancu na zaslanie moto z, moto mod Development Kit-u (MDK) a podporu tímu Indiegogo na vytvorenie úspešnej crowdfundingovej kampane. Víťazi hlavnej ceny získajú výlet do našej centrály v Chicagu, kde sa budú môcť stretnúť s vývojárskym tímom stojacim za tvorbou moto mods a prediskutovať spôsob ako vdýchnuť svojim nápadom život.  

Aplikácia moto z Market
Získanie vášho obľúbeného moto mod nebolo nikdy jednoduchšie. Máte záujem o zdokonalenie vašich fotografických zručností, hranie vašich obľúbených hier na cestách, alebo chcete svoj život sprevádzať hudobným party playlistom? Prezrite si všetky moto mods a získajte lokalizovanú podporu na jednom mieste s novou aplikáciou moto z Market.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Dostupnosť a cena
Aplikácia moto z Market je dostupná v obchode Google Play a v krajinách, kde je na zakúpenie dostupný aj moto z.


1 Vyvinuté spoločnosťou Vital, v spolupráci s Lenovo Health
2 Vyvinuté spoločnosťou Livermorium, v spolupráci s Motorola
3 Podľa úradných pravidiel a predpisov
Zobrazit Galériu

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Moto smartfon Lenovo Indiegogo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať