CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

OKI predstavuje farebné tlačiarne štítkov a viniet radu Pro Series

Tlačové správy
0

Spoločnosť OKI Europe vstupuje na trh tlačiarní štítkov a viniet s modelmi Pro1040 a Pro1050, ktoré pomôžu zvýšiť atraktivitu produktov pomocou rýchlej, jednoduchej a nákladovo úspornej tvorby štítkov.
Tlačiarne pre úzky formát (kategória „narrow format“) boli navrhnuté špeciálne pre rastúci trh používateľov, ktorí vyžadujú „on-demand“ tlač farebných štítkov vrátane možnosti personalizácie jednotlivých štítkov. Výhodou je jednoduché nastavenie tlačiarne, možnosť okamžitej tlače a na použitie navyše nie je potrebné dlhé zaškoľovanie.

Modely Pro1040 a Pro1050 sú určené na použitie priamo vo firme, nahradzujú bežne outsourcovanú tlač a umožnia zákazníkom väčšiu flexibilitu pri tlači. Používatelia získajú nové možnosti pri dizajne štítkov a môžu tlačiť aj malé objemy, čo vedie k zníženým zásobám predtlačených štítkov aj k nižšiemu množstvu odpadu. Vďaka možnosti tlače priamo vo firme nie je potrebné čakať na dodávku externe vytlačených štítkov.

Používatelia oboch tlačiarní môžu tlačiť na širokú škálu materiálov v štyroch alebo piatich farbách.

Tlačiareň OKI Pro1040 tlačí vo farbách CMYK, zatiaľ čo tlačiareň OKI Pro1050 tlačí vo farbách CMYK s bielou farbou (CMYK+W). Vďaka bielemu toneru majú používatelia ďalšiu výhodu pri tlači na priehľadné alebo farebné médiá – to je dosiahnuté tlačou nepriehľadného bieleho pozadia pod obraz vo farbách CMYK, vďaka čomu je tlačený výsledok ešte pútavejší.

Široké možnosti manipulácie s médiami umožňujú tlač na mnoho povrchov – od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické značenie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na označenie obalov, nápojov a tovarov na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodoodolné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite a nízkym počiatočným nákladom prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Vďaka flexibilnej konfigurácii je možné nastaviť úlohu za rádovo iba niekoľko minút. Aj poskytovatelia tlačových služieb, grafické štúdiá a copycentrá tak budú môcť ponúkať svojim zákazníkom tlač farebných štítkov v malých sériách na vyžiadanie.

Špecifikácie tlačiarní Pro1040 a Pro1050

•        Možnosti farieb Pro1040 (CMYK) a Pro1050 (CMYK+W)
•        Typ média štítok na bežnom papieri, štítok na lesklom papieri, štítok na syntetickom filme
•        Šírka média kotúč papiera: 25,4 mm (1,0") až 130 mm (5,1") vrátane krycej vrstvy
•        Hrúbka média: 0,076 až 0,250 mm
•        Dĺžka štítku 12,7 mm (0,5") až 1 320,8 mm (52")
•        Smer odvíjania kotúčom lícom von, lícom dovnútra
•        Rýchlosti tlače max. 152,4 mm/s (6 sn./s)
•        Pamäť (štd./max.) 2 000 MB/2 000 MB
•        Pevný disk 250 GB
•        Automatická rezačka otočná čepeľ, kompletné orezanie
•        Rozmery (Š × H × V) 1 040 × 477 × 441 (tlačiareň vrátane odvíjača)
•        Hmotnosť (vr. spotrebného materiálu) cca 62 kg (tlačiareň 43 kg, odvíjač 19 kg)

Zobrazit Galériu

OKI Europe Ltd

Všetky autorove články
OKI tlaciaren

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať