OnePlus a IRD Distribuce nadväzujú strategické partnerstvo v Českej a Slovenskej republike aby umožnili zážitok z OnePlus

Tlačové správy
0

Globálna technologická spoločnosť OnePlus a IRD Distribuce, s.r.o.  oznámili, že uzavreli partnerstvo v oblasti distribúcie mobilných telefónov a príslušenstva značky OnePlus  pre trhy v Českej a Slovenskej republike.

Od roku 2013 spoločnosť OnePlus uvádza na trh špičkové mobilné telefóny s najnovšími technológiami. V minulom roku značka rozšírila svoje produktové portfólio o OnePlus Nord a OnePlus Nord N Series v ktorých implementovala najnovšie technológie do cenovo dostupnejších mobilných telefónov strednej triedy, čím sa snaží priniesť technologický zážitok širokej verejnosti na celom svete. Najnovším prírastkom do ich portfólia je séria OnePlus 9. Je to zatiaľ najpokrokovejšia vlajková loď , ktorá má integrovaný špičkový fotoaparát Hasselblad, displej s vysokou obnovovacou frekvenciou novej generácie a technológiu rýchleho bezdrôtového nabíjania, ktorá prekonáva riešenia káblového nabíjania svojich konkurentov.

Produktový rad Nord bol uvedený na trh v júli 2020. Bol to prvý krok v globálnej diverzifikačnej stratégii spoločnosti OnePlus sprístupňovať svoje produkty širokej verejnosti na celom svete. Poslednými prírastkami v rade Nord sú: OnePlus Nord CE 5G, poskytujúci výkonné funkcie  za ešte dostupnejšiu cenu, rovnako ako Nord 2 5G, ktorý prináša množstvo nových funkcií ktoré uspokoja ja náročných používateľov.

Rozrastajúca sa komunita OnePlus bola základným kameňom úspechu spoločnosti od chvíle, keď sa v apríli 2014 začalo predávať prvé zariadenie . Ich komunita má už viac ako 10 miliónov členov po celom svete. Aktuálne má na serveri oneplus.com zaregistrovaných viac ako 3 milióny užívateľov z Európy. Spoločnosť OnePlus zaznamenala raketový štart do roku 2021 s nárastom predaja o 268% a nárastom tržieb o 388% v prvom štvrťroku 2021 v porovnaní s minulým rokom.  Tento rast bol podporovaný najmä predajom vlajkových lodí vrátane nedávno predstavenej série OnePlus 9 ktoré predstavovali na celkových tržbách podiel 65%. Aktuálne najvýkonnejším Európskym regiónom je severná Európa ktorá predstavuje viac 30% celkových tržieb spoločnosti v Európe.

Vďaka silnej pozícii IRD Distribuce s.r.o. budú mať zákazníci jednoduchší prístup k špičkovým zariadeniam OnePlus prostredníctvom telekomunikačných operátorov, renomovaných maloobchodných predajní a sieťou online obchodov. Vďaka tomu budú môcť zákazníci získať OnePlus za atraktívne ceny a to už od 149,- EUR za OnePlus Nord N100 alebo OnePlus 9 Pro za 1019,- EUR.

Spoločnosť IRD Distribuce s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť ktorá bola založená v roku 2009. Pôsobí v Českej a Slovenskej republike, v Maďarsku, Rumunsku a Hongkongu.  Zamestnáva viac ako 40 zamestnancov v 3 divíziách a jej ročný obrat dosiahol v minulom roku 60 mil. EUR. Za krátky čas si vybudovala pevnú pozíciu na distribučnom trhu s mobilnými telefónmi, tabletmi a príslušenstvom.  Aktuálne spolupracuje so všetkými mobilnými operátormi a taktiež so všetkými poprednými predajcami s kamennými alebo online obchodmi.

 

OnePlus

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať