PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Platforma Samsung Members má už vyše 130 tisíc členov a každým dňom rastie

Tlačové správy
0

Samsung Members ponúka majiteľom zariadení Samsung odmeny a umožňuje im naplno využívať ich telefón.

Platforma spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak – Samsung Members – ktorá je určená pre všetkých majiteľov mobilných zariadení Galaxy a bola spustená na jar tohto roku, má už vyše 130 tisíc členov v Čechách a na Slovensku a každý týždeň narastá o ďalších vyše 3 000 nových členov. Samsung Members je bránou ekosystému produktov Samsung. Zameriava sa najmä na podporu, výhody a inšpirácie.

Menu platformy Samsung Members je rozdelené do štyroch hlavných častí, ktoré ponúkajú Zákaznícku podporu, Výhody, Novinky a Tipy a Diagnostiku zariadenia.

V sekcii Novinky a Tipy Samsung každý týždeň prináša nové články a návody ku Galaxy zariadeniu, ktoré majiteľ vlastní. Najnovšie sú to aj lifestylové tipy vzťahujúce sa k Samsung výrobkom a aktuálnym predajným akciám. V sekcii Výhody Samsung prináša pravidelné ponuky z globálneho aj lokálneho trhu, ktoré sa neustále rozširujú o nové.

Aplikácia Samsung Members umožňuje pozvať aj ďalších členov, zdieľať s nimi názory a diskutovať o rozličných témach v tomto priestore. Zároveň je možné pridávať na kartu ďalšie produkty, ktoré sú zaregistrované v konte Samsung.

Aplikácia Samsung Members je k dispozícii na stiahnutie v obchodoch Google Play a Galaxy apps.

Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung Samsung Members

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať