ESET_122023 ESET_122023 ESET_122023

Podujatie, ktoré spája generácie: Košice budú hostiť Gamefair 2023

Tlačové správy
0

Východné Slovensko sa opäť stáva strediskom pre vášnivých hráčov a technologických nadšencov, blíži sa 4. ročník herno-technologického festivalu Gamefair. Tak, ako minulý ročník, aj tento rok sa bude odohrávať v priestoroch UVP TECHNICOM, a to 22. a 23. septembra 2023.

Herno-technologický festival Gamefair je miestom, kde sa stretávajú rôzne generácie, hráči, technologickí nadšenci, firmy a široká verejnosť. Radosť z hier je totiž jednotná pre všetky generácie.

Piatok bude venovaný primárne neformálnemu vzdelávaniu,s programom exkluzívne venovanému stredným školám na východnom Slovensku, ktoré budú môcť program navštíviť v rámci exkurzií. Prednášky a diskusie pokryjú oblasti ako digitálne zručnosti, kybernetická bezpečnosť a zdravý životný štýl v internetovej dobe.

Sobota prináša tradične  zábavu pre všetkých hráčov. Hráči s najvyššími ambíciami si môžu medzi sebou zmerať sily v hrách CS:GO, FIFA 23 a Clash Royale. Prizepool pre tieto tituly sa skladá zo 100% vstupného od hráčov turnaja + 350€ dotácia od organizátora 21Games. Zábavný program, influenceri a diskusie budú zas celý deň baviť všetkých návštevníkov podujatia.

Počas celého podujatia nebude chýbať herná zóna od Lancraftu s desiatimi hernými počítačmi, virtuálna realita, herné konzole, závodné simulátory, workshopy a prednášky s odborníkmi i influencermi, zábavný program na pódiu, súťaže, tombola a množstvo stánkov od našich partnerov, ktoré zatraktívnia všetkým účastníkom čas strávený na podujatí.

Všetky potrebné informácie o podujatí budú zverejňované na webe 21Games.sk a Instagrame @21games_sk

Lístky na podujatie sú v online predaji na https://linktr.ee/21games

Chýbajú ti OG LANky? Gamefair 2023 ponúka turnajové zápolenia i bohatý program

Zlatá doba e-športu - týmto pomenovaním by mnohí hráči opísali obdobie, kedy turnaje v počítačových hrách boli najmä o komunite a zábave. Obdobie typické najmä malými LAN turnajmi, na ktorých sa na jednom mieste stretla komunita hráčov, ktorí sa chceli najmä schiti zabaviť a zahrať, bez komerčného pozlátka, ktoré sprevádza turnaje dnes.

Takýchto turnajov je v dnešnej dobe síce menej, našťastie však nevymizli úplne. Jeden takýto sa bude konať tento rok, v sobotu, 23.9. v Košiciach v rámci festivalu Gamefair 2023.

Na výber majú hráči rovno z troch turnajov:

  • CSGO BYOC turnaj: max 8 tímov, štartovné 75€ na tím, prizepool zo vstupného + 100€ od organizátora (pri full kapacite 700€). REGISTRÁCIA
  • FIFA turnaj: max 32 hráčov, štartovné 15€, prizepool zo vstupného + 100€ od organizátora (pri full kapacite 580€). Hrať sa bude na PS5. REGISTRÁCIA
  • Clash Royale turnaj: max 32 hráčov, štartovné 15€, prizepool zo vstupného + 50€ od orgnaizátora (pri full kapacite 530€). Hrať sa bude s kartami na turnajovej úrovni, bez Evolúcií. REGISTRÁCIA

V cene štartovného má každý účastník aj plný vstup na festival, na ktorom nebude chýbať herná zóna od Lancraftu s desiatimi hernými počítačmi, virtuálna realita, herné konzole, závodné simulátory, workshopy a prednášky s odborníkmi i influencermi, zábavný program na pódiu, súťaže, tombola a množstvo stánkov od našich partnerov, ktoré zatraktívnia všetkým účastníkom čas strávený na podujatí.

Všetky potrebné informácie o podujatí budú zverejňované na webe a Instagrame

 

Zobrazit Galériu

21games.sk/

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať