SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Ponuka Microsoft Office je znížená na 25 € za doživotnú licenciu v špeciálnom predaji Godeal24.

0

Používanie počítača na prácu a zábavu je skvelé, ale bez ohľadu na to, či robíte základné úlohy alebo riadite firmu, skôr či neskôr budete potrebovať sadu produktivity na písanie, korektúry, výpočty alebo vytváranie prezentácií. Word, Excel, PowerPoint sú odvetvové štandardy, ale platenie predplatného Office 365 nemusí byť vo vašich okamžitých plánoch. Čo tak kúpiť Microsoft Office Professional 2021 len za 25,61 v špeciálnej akcii Godeal24 Office , ktorá okrem Outlooku, Accessu, Publishera a OneNotu zahŕňa všetky základné veci ako Word a Excel. To je viac ako 90 % zľava z bežnej ceny za samostatnú licenciu . Ide o jednorazový nákup, čo znamená žiadne predplatné ani opakované poplatky. Získate okamžitý prístup k licenčnému kľúču softvéru Office, ktorý si môžete stiahnuť a nainštalovať.

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Ak máte pocit, že na svojom počítači potrebujete ďalšiu vrstvu zabezpečenia, možno sa budete chcieť dozvedieť viac o systéme Windows 11 Pro. Táto inovácia operačného systému má robustné bezpečnostné rozhranie vrátane nástrojov, ako je prebudenie a uzamknutie, šifrovanie zariadenia Bitlocker a biometrické prihlásenie. Pred pokusom o inováciu sa uistite, že je váš počítač kompatibilný.

Aká výhodná cena ! Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu „GG50“)

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! ( kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať