SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Poštová banka venuje svoj mediálny priestor pozdravom pre starých rodičov

Tlačové správy
3

Poštová banka, ako jediná slovenská banka, už viac ako mesiac citlivo sleduje aktuálne dianie ohľadne koronavírusu. Pod taktovkou hesla: TU SME DOMA, TU POMÁHAME, prijala ihneď po potvrdení prvého prípadu na Slovensku opatrenia na okamžitú pomoc ako pre zamestnancov, tak aj pre klientov,  ktorých pandémia ohrozuje aj po finančnej stránke. Toto obdobie však predstavuje riziko aj pre naše psychické zdravie. Situácii nepridávajú ani prichádzajúce Veľkonočné sviatky, ktoré sa na Slovensku spájajú najmä s návštevou rodiny. Tento rok tomu tak nebude, nakoľko vláda rázne odporučila necestovať za našimi blízkymi. Banka preto vychádza v ústrety tým, ktorí nemôžu byť so svojimi blízkymi a trpia nedostatkom sociálneho kontaktu. Venuje svoj mediálny priestor v televízii pozdravom pre našich starých rodičov.

V čase, keď nemôžeme udržiavať fyzický kontakt s blízkymi, využívame rôzne online platformy. K sociálnych sieťam a video chatom však nemajú prístup všetky generácie. Mnohým ľuďom sa tak život obmedzil na štyri steny a ich jedinou spoločnosťou je televízia a rádio. „Ako jediná slovenská banka máme široké portfólio klientov rôzneho veku. Vďaka našej najväčšej sieti obchodných miest však bývajú naozaj v každom kúte Slovenska a nebudú sa môcť vidieť ani počas blížiacich sa Veľkonočných sviatkov. Aj preto sme sa rozhodli zapojiť do projektu „Pozdravíčko“, ktorý vznikol v spolupráci s kreatívnou agentúrou Ponyhouse s.r.o. a mediálnou agentúrou Media and Digital Services a.s., vďaka ktorému si rodiny budú môcť poslať odkaz priamo cez televízne kanály JOJ Group. Banka venovala svoj reklamný priestor, ktorý využije pre poslanie pozdravu plného zdravia cez projekt  Pozdravíčko. Od 16. apríla 2020 ho budeme napĺňať  videami Slovákov, ktorí chcú potešiť svojich rodičov a starých rodičov. Nahraté video odkazy, ktoré im adresujú, môžu posielať cez microsite www.pozdravicko.sk,“ upresňuje head of marketing Poštovej banky Silvia Wenderlová. Poštová banka takto pridáva do balíka pomoci ďalší bod a pokračuje ďalej. Pretože ako jediná banka je tu naozaj doma a tu chce pomáhať.

Pandémia zatvorila obchody, kiná, divadlá, športoviská i detské ihriská. Bez spoločenského a kultúrneho vyžitia prežijeme, ale bez možnosti socializácie to nepôjde. „Sociálny kontakt je jednou z najdôležitejších súčastí príjemného pocitu, základom nášho komfortu a  duševného zdravia. Je to jeden z najdôležitejších predpokladov toho, aby sme prekonali toto mimoriadne náročné obdobie s čo možno najmenším pocitom úzkosti,“ upozorňuje psychologička Lenka Uherová. Video od psychologičky, nájdete tu.

„Uvedomujeme si, že situácia, pre nikoho z nás, nie je ľahká a s prichádzajúcimi Veľkonočnými sviatkami sa umocňuje potreba návštevy našich najbližších. Aj my v Poštovej banke máme rodičov a starých rodičov, s ktorými sa kvôli pandémii nemôže stretávať, aby sme ich neohrozili, a ktorí nám chýbajú. Sme presvedčení, že psychická pohoda našich blízkych a naše vzťahy sú teraz omnoho dôležitejšie ako biznis,“ hovorí Lýdia Žáčková, hovorkyňa Poštovej banky.

Krátke video s odkazom, ktorý vašich starkých povzbudí a dodá im silu vydržať a prečkať toto obdobie v izolácii, môžete posielať do Pozdravíčka cez  www.pozdravicko.sk.

poštová banka

Všetky autorove články
Postova banka Odkaz starirodicia pozdrav

3 komentáre

ahoj babka reakcia na: Poštová banka venuje svoj mediálny priestor pozdravom pre starých rodičov

13.4.2020 20:04
ahoj babka pozdravujeta tvoj vnučik štefanko
Reagovať

ahoj babka reakcia na: Poštová banka venuje svoj mediálny priestor pozdravom pre starých rodičov

13.4.2020 20:04
ahoj babka pozdravujeta tvoj vnučik štefanko
Reagovať

RE: ahoj babka reakcia na: ahoj babka

13.4.2020 20:04
ahoj

Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať