SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Práca v tíme vie byť náročná. Poďte si ju uľahčiť.

Tlačové správy
0

Ste súčasťou manažmentu veľkej korporácie alebo riadite vlastný podnik s rodinnou atmosférou? Ani v jednom prípade vás neobíde základné fungovanie: zadania, projekty, zákazky a tímová spolupráca. Z niektorých tímov sa ihneď stane dobrá partia, iné tímy sa v kompletnej zostave stretnú len na firemnom večierku. Po pracovnej stránke však dobrý tím musí fungovať za každých okolností. A to nie je také jednoduché.

Jedným z najčastejších problémov, s ktorými sa boria menšie aj väčšie tímy, je zahltenie množstvom informácií. Všetky tie správy, verzie, prílohy, súbory a dátumy... Aj vy si v tíme posielate hromadné e-maily s nekonečnou históriou a väčšinu pracovného dňa trávite na spoločných mítingoch? Potom je načase zamyslieť sa nad zmenou.

V modernom tíme dokážete fungovať kvalitne aj bez toho, aby ste sedeli v jednej kancelárii, či dokonca sa osobne stretli. To umožňuje najnovšie riešenie od spoločnosti Microsoft: Office 365, ktoré zahŕňa viaceré nástroje takmer nevyhnutné pre pohodlnú tímovú spoluprácu.

V aplikácii Microsoft Teams vidíte vzájomnú komunikáciu všetkých členov tímu, priamo pridávate relevantné dokumenty a komentujete časti projektu. Všetky informácie o projekte tak máte sústredené na jednom mieste a nemusíte strácať čas prehľadávaním histórie a prijatých súborov. Microsoft Teams môžete používať ako samostatnú aplikáciu v mobile alebo tablete, čo oceníte najmä na služobných cestách a pri práci z domu.

Potrebujete rýchlu reakciu od ostatných? Známy Skype for Business viete používať aj v iných programoch balíka Office 365 a ihneď vidíte, ktorý z kolegov je práve online. Môžete mu napísať krátku správu či začať videohovor a prizvať aj ostatných.

S Office 365 tak získate ďalšieho člena tímu, ktorý si nielen všetko pamätá, ale má úlohy aj prehľadne zaevidované. Pripomenie vám dôležité termíny v spoločnom kalendári, rozplánuje dovolenku a zanalyzuje aktuálne projektové náklady. Nemusíte sa tak trápiť s výberom vhodného stolového kalendára na rok 2018. 

Dostať takéto riešenie k vám do firmy vám pomôže spoločnosť GAMO - preferovaný partner Microsoft pre implementácie online produktov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vedia zvoliť správnu kombináciu služieb Office 365 pre konkrétny biznis a nastaviť ju tak, aby všetko fungovalo. Okrem riešenia tak dostanete aj profesionálne poradenstvo a podporu pri implementačných i migračných prácach.

Zaujali vás nástroje Office 365? Pozrite sa, ako funguje Microsoft Teams v praxi a zjednodušte fungovanie vašich tímov.

Office 365

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať