CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Priaznivci Linuxu sa stretnú 9. marca v Bratislave na SUSE Expert Days 2017

Tlačové správy
0

Celodenná odborná konferencia pod taktovkou expertov zo spoločností SUSE, Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a GOPAS bude v bratislavskej Galérii Nedbalka

Odbornú konferenciu SUSE Expert Days 2017 organizuje vo štvrtok 9. marca 2017 v Bratislave spoločnosť SUSE. Celodenná akcia, ktorá sa okrem iného zameria aj na témy OpenStack Cloud v spojení s kontajnermi, softvérovo-definované úložiská, či ako lepšie spravovať serverovú infraštruktúru, sa uskutoční v Galérii Nedbalka v historickom centre Bratislavy.

Program konferencie bude veľmi bohatý. „Tešiť sa môžete na zaujímavé prednášky, či už v podaní nášho riaditeľa výskumu Martina Šveca, alebo partnerov našej konferencie, ktorými sú spoločnosti Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a GOPAS,“ prezradil Miroslav Kořen, regionálny manažér spoločnosti SUSE pre Českú republiku a Slovensko. Z konkrétnych prednášok môžeme menovať Cloudovú infraštruktúru nielen pre SAP HANA od zástupcu spoločnosti Microsoft Azure, či Efektívnu správu Linuxových serverov od Martina Zikmunda zo spoločnosti SUSE.

Zaujímavú prípadovú štúdiu z automobilového priemyslu predstaví Martin Vaňous zo spoločnosti SÍŤ, prednášku na tému Prečo podniky prechádzajú na SAP HANA a ako s tým pomáha SUSE? uvedie Michal Marko zo spoločnosti SAP. OpenStacku a kontajnerom sa bude vo svojej prezentácii venovať Michal Švec zo spoločnosti SUSE.

Bratislavská konferencia SUSE Expert Days 2017 začína o 9:00 a prednášková časť potrvá až do 15:45 hod. „Celý deň bude zakončený prehliadkou Galérie Nedbalka,“ dodáva Miroslav Kořen. Podrobné informácie o programe a registračný formulár pre účastníkov nájdete na adrese events.suse.com .

Redakcia

Všetky autorove články
SUSE

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať