DELL_INTEL_1803

Prihlasovanie do súťaže „NIKON kalendár 2019 - moja srdcová záležitosť“ predĺžené do 15. októbra

Tlačové správy
0

Súťaž pre všetkých nadšencov fotografovania „NIKON KALENDÁR – moja srdcová záležitosť“ pokračuje ďalej. Ešte dva týždne, teda presne do 15. 10. 2018 do 23.59 hod. môžete svoje fotografie prihlásiť do desiateho ročníka tejto súťaže. Je zameraná na všetkých fotografov, amatérov aj profesionálov. Ak ešte máte pochybosti, vyzývame vás, aby ste sa neváhali chopiť tejto príležitosti a doplnili mozaiku svojich fotografických úspechov o ďalší fragment. Mottom tohto ročníka je heslo dramatika Karla Čapka „Na svete nie sú najkrásnejšie veci, ale okamihy“.

Svoje fotografie inšpirované Čapkovým výrokom „Na svete nie sú najkrásnejšie veci, ale okamihy“ môžete posielať do súťaže aj naďalej prostredníctvom internetovej stránky nikon-kalendar.cz. Na stránke nájdete nielen galériu, ale aj informácie o súťaži a jej pravidlá. Fotografie je možné vkladať na web presne do 15. 10. 2018 do 23.59 hod.

Miloš Nejezchleb

Celkovo 50 semifinálových fotografií bude hodnotiť odborná porota na čele s fotografom Stanislavom Pokorným, ktorý je členom Asociácie profesionálnych fotografov ČR a kurátorom galérie Nikon Photo Gallery v Prahe, kde budú následne semifinálové fotografie prezentované verejnosti. Dvanásť z nich bude nakoniec zdobiť stránky prestížneho NIKON KALENDÁRA 2019, ktorý bude vyrobený v limitovanej sérii 111 ks a bude nepredajný. Autor jedinej víťaznej fotografie, ktorú zvolí odborná porota, dostane od spoločnosti NIKON CEE GmbH poukaz na odber tovaru Nikon v hodnote 1 950 eur.

Súťaž má v tomto roku ako obvykle aj charitatívny poddtext, Nikon podporí nadáciu Národ deťom. Dar spoločnosti Nikon vo výške 3 900 eur a výťažok z dražby fotografií bude venovaný na projekt 1000 statočných. Peniaze v plnej výške poputujú na optimalizujúce štúdie v odbore detskej onkológie a hematológie. Tieto štúdie najviac pomohli v liečbe detských pacientov s nádormi a leukémiou.

Viac o tomto projekte nájdete na nikon-kalendar.cz.

Zobrazit Galériu
Nikon súťaž fotograf fotka fotoaparat kalendar

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať