SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Rabbit r1 dokáže to, čo nevie ani ChatGPT

Technológie
2

Zariadenie r1 startupu Rabbit bolo jedným z ťahákov CES 2024. Malo by byť totiž schopné urobiť aj to, čo ChatGPT nedokáže. r1 nie je telefón, ale dokáže za vás vykonávať množstvo úloh. Príklady siahajú od rezervácie v aplikácii Uber cez prístup k vášmu účtu Spotify až po plánovanie cesty od letu až po rezerváciu hotela. To presahuje rámec odpovedania na akékoľvek otázky pomocou ChatGPT.

Rabbit získal počas prvého dňa asi 10 000 predobjednávok a v priebehu veľtrhu bolo zariadenie za cenu 199 dolárov vypredané. Stále si ho však možno predobjednať za rovnakú cenu, ibaže nebudete medzi prvými zákazníkmi, ktorí tento gadget dostanú. Prvá várka zariadení Rabbit r1 bude odoslaná až v marci. A to len pre amerických kupujúcich, pretože medzinárodní zákazníci si musia počkať. Spoločnosť hovorí, že druhá dávka bude odoslaná medzi aprílom a májom.

V čase, keď príde druhá várka, by sme už mohli vedieť, čo dokážu ďalšie verzie iOS a Android, pokiaľ ide o vstavanú osobnú AI. Možno očakávať, že Apple a Google niekedy v blízkej budúcnosti ponúknu funkcie podobné r1. Zrejme by mnohí uprednostnili, keby ich smartfón vykonával niektoré funkcie, ktoré dokáže r1 a Ai Pin, než by mali kupovať nový mobilný hardvér.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

Dementny kkLacko a kkHubinsky klamu reakcia na: Rabbit r1 dokáže to čo nevie ani ChatGPT

17.1.2024 17:01
Dementny kkLacko a kkHubinsky klamu
Reagovať

Rabbit reakcia na: Rabbit r1 dokáže to čo nevie ani ChatGPT

17.1.2024 08:01
A vedelo by to aj bežať po našej R jednotke ako zajac?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať