SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Riaditeľka SAS pre Slovensko zodpovedá aj za pobočky v Srbsku, Chorvátsku a Slovinsku

Tlačové správy
0

Hana Kvartová od mája vedie pobočky softvérovej a poradenskej firmy SAS nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj vo všetkých  krajinách bývalej Juhoslávie a v Albánsku.

Hana Kvartová, dlhoročná šéfka slovenskej pobočky softvérovej a poradenskej firmy SAS, ktorá sa vlani stala country manažérkou aj pre český trh, rozšírila minulý mesiac svoje kompetencie a prebrala zodpovednosť za krajiny bývalej Juhoslávie a a Albánsko.

H. Kvartová stojí na čele slovenského SAS-u sedem rokov, predtým pôsobila vo firme štyri roky na oddelení Business Consultingu. Pred tromi rokmi sa objavila medzi desiatkov nominantov na ocenenie manažér roka, ktoré udeľuje ekonomický týždenník Trend a vlani bola denníkom Hospodárske noviny zaradená medzi TOP 10 žien slovenského biznisu.

Zmeny v organizačnej štruktúre spoločnosti SAS sú súčasťou stratégie zameranej na zrýchlenie rastu v krajinách strednej a východnej Európy.

„Veľmi sa teším, že v SAS-e búrame hranice a stávame sa jednoliatejšou firmou pozostávajúcou z viacerých pobočiek, rovnako ako sa ňou stávajú naši kľúčoví zákazníci vo finančnom a telekomunikačnom sektore. Vďaka novovznikajúcemu regiónu, pod ktorý pripadnú viaceré krajiny, budeme vedieť lepšie reagovať nielen na potreby našich klientov z nadnárodných skupín, ale aj na potreby lokálnych firiem, a to vďaka výrazne väčšiemu počtu špecializovaných konzultantov, ktorých máme k dispozícii,“ uviedla H. Kvartová.

 

Zobrazit Galériu

SAS Slovakia

Všetky autorove články
SAS

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať