CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Rozšírte svoj svet s telefónom Samsung Galaxy A7

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung Electronic dnes predstavila telefón Galaxy A7, ktorý je jej najnovším prírastkom do produktového radu Galaxy A. S výkonným zadným trojitým fotoaparátom, bočným snímačom odtlačkov prstov, elegantným dizajnom a funkciami pre každodenné použitie je inovatívny Galaxy A7 dokonalým zariadením, aj keď vás život zaveje kamkoľvek.

Na Slovensku bude nový Galaxy A7 dostupný v prvej polovici októbra, a to v troch štýlových farbách, aby vyhovel vášmu osobnému štýlu – modrej, čiernej, zlatej. Odporúčaná maloobchodná cena bude 349 €.

„Spoločnosť Samsung je odhodlaná prinášať zmysluplné inovácie všetkým spotrebiteľom, ktorí používajú produkty radu Galaxy bez ohľadu na to, kto sú alebo kde na svete žijú,“ uviedol DJ Koh, prezident a generálny riaditeľ divízie IT & Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. „Preto s potešením predstavujeme nové inovatívne funkcie, ktoré do produktového radu A prináša Galaxy A7. Ide o praktické, ale pritom výkonné zariadenie, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo pri každodennom používaní pohodlné aj výnimočné.“

Výkonný trojitý fotoaparát telefónu Galaxy A7 umožňuje zachytiť a zdieľať každý okamih – s ultraširokouhlým objektívom so zorným uhlom 120° a rozlíšením 8 MPx nikdy nezmeškáte žiadny moment.

  • Galaxy A7 má rovnaký zorný uhol ako ľudské oko a na ničím neobmedzených širokouhlých snímkach zachytáva svet presne tak, ako ho vidíte.
  • Vďaka objektívu s rozlíšením 24 MPx a vďaka objektívu so selektívnou hĺbkou ostrosti vám funkcia Live Focus telefónu Galaxy A7 umožňuje upravovať hĺbku ostrosti, nastaviť rozostrenie a vytvárať úžasné fotografie.
  • Získajte ostré a jasné snímky v ostrom svetle aj za zhoršených svetelných podmienok. 24Mpx objektív telefónu Galaxy A7 automaticky pri miernom osvetlení zachytí viac svetla prepočítaním štyroch pixelov na jeden.
  • Galaxy A7 dokáže z toho, čo vidí, dostať to najlepšie. Vďaka inteligentnej optimalizácii scény vyvinutej spoločnosťou Samsung dokáže fotoaparát telefónu Galaxy A7 rozpoznať typ foteného objektu a upraví podľa toho nastavenie farebného tónu, kontrastu a jasu, aby okamžite optimalizoval kvalitu obrazu[1].

Vďaka 24Mpx prednému fotoaparátu a nastaviteľnému LED blesku môžete kedykoľvek v priebehu dňa robiť jasné a ostré selfie bez toho, aby ste museli hľadať ideálne osvetlenie. Pomocou funkcie Selfie Focus môžete vytvárať selfie s efektom rozostrenia a v režime Pro Lighting zase napodobňovať profesionálne štúdiové osvetlenie. Pridajte trochu osobnej invencie a vyjadrite sa pomocou emoji s prvkami rozšírenej reality a lichotivých filtrov.

Galaxy A7 ponúka špičkový šesťpalcový Super AMOLED displej a umožňuje vám zažívať a zdieľať  svet, ako ho vidíte. Jedinečný Infinity displej vám poskytne maximum z ničím nerušeného a podmanivého diváckeho zážitku. Galaxy A7 taktiež podporuje technológiu podmanivého priestorového zvuku Dolby Atmos[2], ktorá prostredníctvom efektného zvuku, ktorý sa nesie všade okolo vás, doslova vdychuje zábave život. Pokiaľ ide o štýl, Galaxy A7 nepristupuje na žiadne kompromisy. Prichádza s prvotriednym skleneným dizajnom, bočným snímačom odtlačkov prstov pre väčšie pohodlie a hladkými a ladnými krivkami, je praktický a príjemne sa drží v ruke.

Galaxy A7 bol navrhnutý tak, aby vám zaistil pohodlnejší život, a je preto vybavený digitálnym asistentom Bixby[3] a Samsung Health.

Ďalšie informácie o Galaxy A7 získate na internetových stránkach samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy nebo samsung.com/galaxy.


[1] Podporovaných je 19 kategórií: Jedlo, Portréty, Kvetiny, Interiérové scény, Zvieratá, Krajina, Zeleň, Stromy, Obloha, Hory, Pláž, Východy a západy slnka, Vodné plochy, Pouličné scény, Nočné scény, Vodopády, Sneh, Vtáci, Text
[2] Zvuk v režime Dolby Atmos je možné prenášať len do slúchadiel.
[3] Hlasový asistent Bixby nie je v telefóne Galaxy A7 k dispozícii. Dostupnosť funkcií digitálneho asistenta Bixby sa môže na rôznych trhoch líšiť.
Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung Galaxy A7 smartfon telefon fotoaparat objektív

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať