SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Rýchla, posilnená a pripravená na podnikanie: nová rodina moto g7 je odteraz súčasťou programu Android Enterprise Recommended

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola s hrdosťou oznamuje, že jej celá rodina moto g7 je odteraz súčasťou programu Android Enterprise Recommended. Táto pečať garantuje, že zariadenia moto g7 spĺňajú prísne požiadavky definované spoločnosťou Google, aby vyhovovali dnešným biznis potrebám. Požiadavky zahŕňajú: minimálne hardvérové požiadavky, podporu hromadného nasadenia zariadení so systémom Android a doručenie bezpečnostných aktualizácií Android do 90 dní od vydania spoločnosťou Google.

Rodina moto g7 vám prináša doteraz najvýkonnejší, najinteligentnejší a najpohlcujúcejší zážitok, a ostáva verná záväzku Motorola poskytovať prémiové funkcie za dostupnú cenu. Predĺžte si svoj deň s moto g7 power s viac ako 60-hodinou výdržou na batériu, zachyťte najostrejšie detaily s moto g7 plus vďaka optickej stabilizácii obrazu a schopnosťami fotografovania pri slabom osvetlení, zrýchlite s moto g7, ktorý je o 50% rýchlejší ako predchádzajúce generácie, alebo sa rozhodnite pre moto g7 play, ktorý má rovnaký rýchly čip ako jeho súrodenci.

Poskytujúc funkcie, ktoré je možné väčšinou nájsť iba pri drahších zariadeniach, moto g7 séria poskytuje vynikajúcu spoľahlivosť a záruku, že spojenie pracovných síl nebolo nikdy jednoduchšie – a to všetko za prijateľnú cenu.

Moto g7 power: Masívna výdrž batérie znamená, že nikdy nezmeškáte dôležitý hovor alebo email

Moto g7 power bol navrhnutý tak, aby riešil najdôležitejší problém so smartfónmi: životnosť batérie. Obsahuje špičkovú 5000 mAh batériu, takže vaši zamestnanci môžu pracovať (a hrať) v pohybe viac ako 60 hodín na jedno nabitie. Keď je potrebné doplniť energiu, s nabíjaním TurboPowerTM je možné získať hodiny energie už po pár minútach nabíjania. Moto g7 power je navyše podporovaný silnou mobilnou platformou Snapdragon™ 632, ktorá rýchlo reaguje a pomáha tak užívateľom pracovať efektívnejšie.

Moto g7 plus: Rýchly a responzívny, s pôsobivým fotoaparátom pre fotografovanie pri zlých svetelných podmienkach vrátane optickej stabilizácie obrazu  

Nový moto g7 plus je celý o kvalite a responzívnom výkone – navrhnutý tak, aby stíhal vysoké tempo podnikania. Tí, ktorí sú na cestách, sa nikdy nebudú musieť obávať, že zmeškajú najnovší email, novinku, alebo hovor vďaka batérii s celodennou výdržou s 27W nabíjaním TurboPowerTM, ktorý zabezpečí 12 hodín používania iba za 15 minút nabíjania. . V kombinácii s mobilnou platformou Qualcomm® Snapdragon™ 636, sa jedná o doteraz najrýchlejšie géčko. Dostaňte vaše fotografie na ďalšiu úroveň dokonca aj pri slabom svetle, s optickou stabilizáciou obrazu, ktorá redukuje rozmazanie pri pohybe a AI-riadeným softvérom fotoaparátu, ktorý automaticky generuje optimalizované druhé fotky. 6.2″ displej Max Vision s minimalistickým výrezom v tvare slzy, poskytuje plnohodnotný zážitok z obsahu v rozlíšení Full HD+, zosilnený krištáľovo čistými stereo reproduktormi od Dolby AudioTM, aby boli vaše konferenčné hovory a prezentácie na ďalšej úrovni.

Moto g7: Fotoaparát, ktorý je tak bystrý ako vy

Zachytávanie, tvorba a zdieľanie obsahu nebolo nikdy jednoduchšie vďaka novému moto g7. Videá a obrázky ožívajú na jeho 6.2" Max Vision Full HD+ displeji s minimalistickým výrezom v tvare slzy. 12 MP systém duálnych fotoaparátov je vybavený efektami rozmazania, Zvýraznenej farby, Automatickým Zachytením Úsmevu a Google LensTM, takže môžete rozpútať kreativitu svojich pracovníkov. O 50% rýchlejší ako predchádzajúca generácia, moto g7 dokáže riešiť najintenzívnejšie kreatívne úlohy vďaka super responzívnej mobilnej platforme Snapdragon™ 6322, zatiaľ čo nabíjanie TurboPowerTM a batéria s celodennou výdržou vám pomôžu prekonať aj tie najdlhšie kreatívne sedenia.1 A so zdokonaleným, kontúrovaným dizajnom Gorilla Glass, vyzerá rovnako dobre ako aj funguje.

Moto g7 play: Všetok základ pre biznis

S mobilnou platformou Snapdragon™ 632, je moto g7 play o 60% rýchlejší ako predchádzajúca generácia.3 Jeho kompaktný dizajn sa môže pochváliť ultra veľkým, 5,7 "Max Vision displejom s rozlíšením HD + a s pomerom strán 19:9, ktorý prináša expanzívnu zábavu na dlani. A ak príde moment, ktorý sa opakuje raz za život, stihnete ho zachytiť vďaka 13 MP zadnému fotoaparátu s PDAF a nulovým oneskorením uzávierky, ktorá sa v okamihu zameria na váš predmet.

Viac informácií v plnom znení nájdete na www.motorola.com/sk.

Motorola

Všetky autorove články
Moto G7 Android smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať