CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

SAMSUNG.SK PRINÁŠA AKCIU ROKA! Exkluzívna 50 % zľava na druhý produkt

0

Najväčšia nákupná akcia Black Friday je v plnom prúde. V tom najlepšom prichádza Samsung.sk s najvýhodnejšou ponukou roka. Ojedinelá akcia je zameraná na celý sortiment. Vyberte tie najlepšie vianočné darčeky na jednom mieste priamo v e-shope Samsung.sk.

Vianoce bez stresu ocení každý. Potešte najbližších aj svoju peňaženku s množstvom tých najvýhodnejších ponúk, ktoré na vás čakajú v lavíne akcií Black Friday na Samsung.sk. Premýšľate o novom telefóne a zároveň by sa do domácnosti hodila nová práčka? O tom je akcia Druhý za polovicu. V exkluzívnej akcii si vyberiete dva rôzne produkty Samsung a ten lacnejší získate za polovicu. Zoženiete tak ešte viac darčekov za ešte lepšie ceny a všetko na jednom mieste.

Najlepšia kombinácia priamo od Samsungu

Nechajte sa inšpirovať tými najlepšími kombináciami, ktoré si počas ponuky Druhý za polovicu môžete zaobstarať. Úplne ojedinele platí ponuka na celý sortiment vrátane mobilných zariadení. Kúpte napríklad Galaxy Tab S9 Ultra, ktorý vás oslní tým najlepším výkonom, spolu so špičkou medzi telefónmi Galaxy S23 a získajte lacnejší produkt za polovicu.

Ste milovníkmi aktívneho životného štýlu alebo si strážite zdravie a spánok? Obe prevedenia smart hodiniek, lifestylové Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou, potešia dizajnom aj funkciami. K hodinkám Galaxy Watch6 Classic 47 mm LTE s klasickým vzhľadom dostanete za polovicu napríklad perfektné slúchadlá Galaxy Buds2 Pro s ostrým a čistým zvukom. Alebo zvoľte majstra multitaskingu, špičku medzi skladacími telefónmi s ohybným displejom, Samsung Galaxy Z Fold5, ktorý vás uchváti v kombinácii s Galaxy Watch6 40 mm.

Celú rodinu pod stromčekom poteší napríklad aj nový Samsung televízor, v kombinácii s majstrom zábavy, tabletom Samsung Galaxy Tab S9 FE. Alebo by sa viac hodil kompaktný dizajnový telefón do každého vrecka? Samsung Galaxy Z Flip5 s väčším Flex Window vám odfotí tie najlepšie selfies. Kúpte ho vo výhodnej Black Friday akcii spolu s ďalším produktom a vyriešte dva vianočné darčeky jednou ranou.

Všetko to má veľmi jednoduché pravidlá, zľava sa vždy vzťahuje na lacnejší produkt z dvoch a v prípade mobilných zariadení, inteligentných hodiniek, tabletov a slúchadiel musíte kombinovať rôzne kategórie (nemôžete použiť napr. dve mobilné zariadenia). Akcia sa nevzťahuje na príslušenstvo. Skúste teda darovať viac úsmevov pod stromček s oficiálnym e-shopom Samsung.sk.

Produkt

Cena

Produkt

Cena

1+1 cena

Zľava

Galaxy Tab S9 Ultra

1459 €

+

Galaxy S23

949 €

1 934 €

475 €

Galaxy Watch6 Classic 47 mm

449 €

+

Galaxy Buds2 Pro

229 €

564 €

115 €

65" Neo QLED 8K QE65QN800C

2 799 €

+

Galaxy Z Fold5 exclusive

2 019 €

3 809 €

1 010 €

BESPOKE AI™ 11 kg parná práčka WW11BB744DGBS7 s AI EcoBubble™ a SpaceMax™

710 €

+

8 kg sušička DV80CGC2B0ABLE Séria DW5000C

729 €

1 074 €

365 €

Hlavné výhody e-shopu Samsung.sk

Okrem akčných ponúk ponúka zákazníkom e-shop od Samsungu dlhodobo hneď niekoľko dôvodov, prečo je výhodnejšie vyberať produkty práve v ňom. Aké hlavné výhody poskytuje tento predajný kanál?

  1. Samsung Rewards
    Staňte sa členom vernostného programu Samsung Rewards a zbierajte body, ktoré môžete následne využiť ako zľavu na váš budúci nákup. Ak si zakúpite napr. Galaxy Z Flip5 v exkluzívnej šedej farbe, získate až 131,90 € na ďalší nákup.

  2. Splátky s 0 % navýšením 

Ďalším dôvodom, prečo nakupovať práve cez priamy predajný kanál od Samsungu je možnosť využitia splátok s nulovým navýšením. Je pritom úplne na vás, či sa rozhodnete splátky rozložiť na 10 alebo 24 mesiacov. Presné podmienky nájdete na stránkach Samsungu.

  1. Doprava zdarma

Pri nákupe v e-shope Samsung.sk získavate automaticky dopravu zadarmo na všetky ponúkané produkty. Či kupujete nový telefón alebo napríklad práčku so sušičkou, u nás za dopravu neplatíte.

  1. Zľava na prvý nákup 

Chystáte sa na svoju prvú objednávku? Pre nových nakupujúcich si Samsung prichystal špeciálnu zľavu 5 %. Stačí sa registrovať ako nový zákazník a pri nákupe zadať zľavový kód MOJ-PRVY-NAKUP.

Ak Vás zaujali Samsung zariadenia, môžete siahnuť aj po televízoroch Samsung OLED TV, Neo QLED, QLED, lifestylových televízoroch Samsung The Frame, The Serif, The Sero, po soundbaroch alebo prenosnom projektore The Freestyle.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať