SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

SAP pomôže firmám lepšie rozumieť zákazníkom i zamestnancom

Tlačové správy
0

Len tri mesiace po akvizícii spoločnosti Qualtrics predstavila spoločnosť SAP na svojej globálnej výročnej konferencii SAPPHIRE NOW v americkom Orlande desať riešení, ktoré odštartujú novú éru interakcie medzi firmami, spotrebiteľmi i zamestnancami. Firmy teraz môžu omnoho jednoduchšie pochopiť želania a potreby svojich zákazníkov i  zamestnancov. Svetový líder v oblasti podnikových informačných systémov okrem toho ukázal viacero vylepšení inteligentných riešení SAP Leonardo a predstavil ďalšie nové projekty.

„Riadenie skúsenosti je novým meradlom pre najlepšie riadené firmy na svete,“ vyhlásil Bill McDermott, CEO spoločnosti SAP na 30. výročnej konferencii SAPPHIRE NOW.

Desať noviniek z dielne SAP – štyri pre zákaznícku skúsenosť, tri pre zamestnaneckú skúsenosť a tri pre prieskum trhu -  kombinuje takzvané skúsenostné dáta s tými prevádzkovými. Firmy tak dokážu omnoho lepšie zbierať a vyhodnocovať dáta o zákazníkoch, značkách, zamestnancoch alebo produktoch a zároveň tieto údaje prepájať priamo s podnikovými systémami. Vďaka centralizácii dát v jedinom systéme podniky vedia omnoho jednoduchšie zistiť, čo si spotrebitelia i zákazníci myslia, pochopiť, prečo sa veci dejú, odhaľovať skryté trendy a automaticky získavať odporúčania na nápravu, ako aj okamžite konať. Výsledkom sú zákazníci, verní značke i produktívnejší zamestnanci, prispievajúci k pozitívnej firemnej kultúre.

Jednoducho aplikovateľné inovácie využívajúce AI, IoT a analytiku

K viac ako stovke existujúcich scenárov SAP plánuje ďalšie integrácie technológií SAP Leonardo do podnikových procesov. Umelá inteligencia, nástroje internetu vecí a pokročilá analytika pomôžu podnikom získať kľúčové informácie v reálnom čase a umožnia im robiť rýchlejšie a kvalifikovanejšie rozhodnutia vďaka nasledujúcim inováciám:

  • Technologické služby SAP Intelligent Robotic Process Automation (RPA) teraz automatizujú podnikové procesy a s pomocou digitálnych botov zvyšujú produktivitu. Softvéroví roboti nahrádzajú manuálne úlohy, uľahčujú interpretáciu textovej komunikácie a pomáhajú koncovým používateľom s opakovateľnými procesmi.
  • SAP Data Intelligence prináša prvé podnikové riešenie s end-to-end životným cyklom pre dáta a strojové učenie. Používateľom umožňuje spájať, skúmať a koordinovať dáta zo SAP HANA alebo dátové zdroje tretích strán a automaticky dáta čistiť.
  • Spolupráca medzi IoT riešením SAP Leonardo a Amazon Web Services teraz zákazníkom ponúka ešte väčšiu flexibilitu a nové možnosti nasadenia.
  • Aktualizácia riešenia SAP Analytics Cloud ponúka nové vizuálne prvky, umožňujúce vytvárať plánovacie scenáre a simulovať možné modely všetkým oddeleniam organizácii a sprístupňuje pokročilé kolaboratívne podnikové plánovanie. Integrácia s riešením SAP Integrated Business Planning okrem toho ponúka kompletný prehľad o dôležitých ukazovateľoch KPI.

SAP, Microsoft Azure, Amazon Web Services a Google Cloud predstavujú program Embrace

SAP okrem toho oznámil prehĺbenie spolupráce s Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud a ďalšími globálnymi strategickými partnermi v rámci projektu Embrace. Ten zákazníkom odporučí platformu, softvér, služby, infraštruktúru a partnera v kontexte odvetvia ich podnikania, aby vďaka prechodu na SAP S/4HANA v cloude dosiahli tie najlepšie možné obchodné výsledky.

SAP ocenil zodpovedné podnikanie

Víťazom súťaže Circular Economy 2030 sa stala škótska spoločnosť Topolytics. Súťaž, ktorej cieľom je podpora sociálneho podnikania pre trvalo udržateľnú budúcnosť, vyhlásili SAP a Google Cloud tento rok na Svetovom ekonomickom fóre v Davose. Päť finalistov z 250 účastníkov predstavilo svoje riešenia od lepšieho zaobchádzania s potravinovým odpadom až po sledovanie batérií pre budúce využitie. Víťaz, analytická a dátová firma Topolytics ponúkla metadatabázu priemyselného a komerčného odpadu, využívajúcu mapovanie, senzory a analytiku na vytvorenie takého nástroja, ktorý umožní sledovať vytváranie, pohyb i konečné umiestnenie odpadu.

SAP

Všetky autorove články
konferencia interakcia firma spotrebitel zamestnanec inovácie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať