SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

SHARP uvádza na trh nový BIG PAD s tlačidlami na ochranu súkromia

Tlačové správy
0

Sharp Europe vybavil najnovšie interaktívne displeje radu BIG PAD tlačidlami na ochranu súkromia. 70" model PN-70SC5 a 80" model PN-80SC5 sú na rámčeku vybavené tlačidlami „zmrazenia obrazu“ a „zatemnenia“, ktoré prezentujúcemu umožňujú okamžite zastaviť alebo celkom zakryť obraz na displeji a medzitým pracovať na pripojenom zariadení alebo pripravovať obsah zobrazovaný neskôr. Tieto nové funkcie boli doplnené preto, aby získali prezentujúci viac dôvery do tvorby pútavých a kooperatívnych stretnutí.

Sharp takisto zdokonalil technické vlastnosti obrazoviek modelov PN-70SC5 a PN-80SC5. Ide o prvé modely radu BIG PAD vybavené funkciou „priamej optickej väzby“ pre zlepšenú funkciu dotykového systému. Priama väzba odstraňuje medzeru medzi LCD panelom a dotykovou vrstvou, takže píšete presne tam, kam ukazujete.

Priama optická väzba a ďalšie technológie zobrazovania, okrem iného infračervený (IR) 10-bodový dotyk vo svojom dôsledku na používateľa vytvárajú zážitok „pera na papieri“, čo zrejme najlepšie vystihuje to, do akej miery sa práca na BIG PADE pomocou prsta alebo dotykového pera blíži k použitiu klasických písacích potrieb.

Christopher Parker, Senior Product Manager, Visual Solutions, Sharp Europe, uviedol: „Našou prioritou v prípade radu BIG PAD bola vždy používateľská skúsenosť. Celých šesť rokov sme pracovali na tom, aby práca s každým novým zariadením v tomto rade displejov bola rýchlejšia, intuitívnejšia a jednoduchšia. Používatelia si pri našich najnovších modeloch povšimnú, že vďaka neuveriteľne presnému dotyku a tlačidlám na priamu voľbu niektorých funkcií na rámčeku, majú nad zariadením lepšiu kontrolu. Schopnosť zmraziť alebo zatemniť obraz znamená, že nemusíte na displeji zobrazovať to, čo práve robíte na ploche vášho počítača, môžete byť omnoho profesionálnejší.“

Modely PN-70SC5 a PN-80SC5 sú schopné spúšťať aj Touch Viewing softvér, na obrazovke dotykom ovládané používateľské rozhranie, ktoré umožňuje jednoduchú manipuláciu so súbormi rôznych typov, okrem iného aplikáciami Microsoft® Office, video súbormi a webovými stránkami. Schopnosť súbežne otvárať a pracovať so súbormi celého radu typov vám umožňuje uskutočňovanie omnoho dynamickejších schôdzok. 

Na uľahčenie spolupráce účastníkov schôdzok sú modely PN-70SC5 a PN-80SC5 vybavené aj aplikáciou Sharp Display Connect. Aplikácia Sharp Display Connect umožňuje účastníkom pripojiť sa k BIG PADU pomocou svojich vlastných zariadení, a vkladať sem poznámky, príspevky k schôdzke alebo zdieľať na BIG PADE ďalší vlastný obsah.

Modely PN-70SC5 a PN-80SC sú už teraz k dispozícii v spoločnosti Sharp a u jej partnerov.

Sharp

Všetky autorove články
Sharp

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať