SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Samsung Galaxy Note10+ 5G sa v hodnotení DxOMark zameriavajúcom sa umiestil na prvom mieste

Tlačové správy
0

Oceňované špičkové fotoaparáty profesionálnej kvality, ktorými je Samsung Galaxy Note10+ 5G vybavený, umožňujú v spojení s najmodernejšími nástrojmi, užívateľom nahrávať, upravovať a zdieľať videá a fotografie v ohromujúcej kvalite.

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že nový smartfón Galaxy Note10+ 5G získal v hodnotení DxOMark prvé miesto za kvalitu predného fotoaparátu aj zadných fotoaparátov a bol ohodnotený taktiež najvyšším skóre za kvalitu videa. Bodové hodnotenie DxOMark hodnotí fotoaparáty v smartfónoch z hľadiska kvality vytvorených fotografií a videí. Galaxy Note10+ 5G bol predstavený minulý týždeň na akcii Unpacked, ktorá sa uskutočnila v Barclays Center v Brooklyne v New Yorku spoločne s modelom Galaxy Note10+, ktorý ponúka obraz aj video rovnakej kvality.

Smartfóny Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ dávajú užívateľom na dosah ruky najmodernejšie nástroje pre tvorbu úchvatných videí a fotografií a boli navrhnuté s ohľadom na tvorcov obsahu a užívateľov, ktorí fotoaparát používajú každý deň. Vďaka kombinácii pokročilých zobrazovacích technológií a softvéru posúva Galaxy Note10 tvorbu videí a fotografií na novú úroveň, a napomáha tomu, aby sociálne kanály užívateľov, ich príbehy a príspevky mali ešte väčší dopad.

Predný fotoaparát smartfónu Galaxy Note10+ 5G sa umiestil na prvom mieste v bodovom hodnotení DxOMark Selfie, kde získal 99 bodov, a na prvom mieste sa s celkovým mobilným skóre 113 bodov umiestnili aj zadné fotoaparáty smartfónu.

Smartfóny Samsung Galaxy Note10 a Note10+ umožňujú tvoriť video v profesionálnej kvalite bez použitia akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. Vďaka funkciám Live Focus a Zoom-In Mic, ktoré umožňujú zlepšiť kvalitu videozáznamu a zamerať sa na vybraný snímaný objekt, dokáže Note10 vytiahnuť do popredia obraz aj zvuk. Nová funkcia pre stabilizáciu obrazu dokáže stabilizovať obrazový záznam dokonca aj v časozbernom režime Hyperlapse.

Užívatelia Galaxy Note10 môžu vo svojich smartfónoch vytvorené záznamy taktiež priamo za pochodu upravovať bez toho, aby sa museli pripájať k počítaču. Vstavaný editor videa umožňuje robiť úpravy jednoducho priamo v smartfóne. Pomocou pera S Pen môžu užívatelia označiť presný okamih, kde chcú urobiť strih. Jedinečnú užívateľskú skúsenosť, ktorú fotoaparáty smartfónu Galaxy Note10 ponúkajú, dotvárajú doplnkové funkcie, ako je záznam obrazovky, AR Doodle, 3D skener či nočný režim na prednom fotoaparáte, vďaka ktorým získal prístroj tak vysoké hodnotenie DxOMark.

DxOMark je uznávaná priemyselná autorita, ktorá sa zameriava na meranie a hodnotenie kvality snímok vytvorených fotoaparátmi, objektívmi a smartfónmi. Na základe prísne vedeckých postupov a s využitím profesionálnych laboratórnych nástrojov realizuje testy DxOMark Selfie a DxOMark Mobile. Výsledné skóre zhŕňa hodnotenia technikov DxOMark, ktoré sa týkajú kvality fotografií a videa a poskytuje zákazníkom neutrálne a spoľahlivé údaje o výsledkoch testov a výkonnostných parametroch hodnotených fotoaparátov smartfónov. DxOMark stanovuje jednotlivé čiastkové skóre pre kvalitu fotografií a videa a následne z nich spracúva jedno celkové skóre.

Ďalšie informácie o testoch DxOMark Selfie a DxOMark Mobile získate na internetových stránkach www.dxomark.com.

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon Note telefon fotoaparat foto video kamera

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať