S_03PaletteBase S_03PaletteBase S_03PaletteBase Advertisement

Samsung Galaxy S21 budete môcť odomknúť pomocou hlasu

0

Samsung Galaxy S21 (alias Galaxy S30), ktorý príde v roku 2021, možno bude mať ešte jeden spôsob na odomknutie. Zdroje webu SamMobile tvrdia, že Samsung sa vráti k hlasovému odomykaniu Bixby, čo bude alternatíva pre situácie, keď sa čítačka odtlačkov prstov nedá použiť.

SamMobile podotýka, že by to nebola najbezpečnejšia možnosť odomykania. Ak niekto má kvalitný záznam vášho hlasu, mohol by teoreticky odblokovať váš telefón. Čítačky odtlačkov prstov alebo skener dúhovky sa zvyčajne dajú oklamať ťažšie. Na mnohých lacnejších telefónoch s Androidom by však bol hlas bezpečnejší ako odomykanie tvárou a mohol by byť užitočný v situáciách, keď sa telefónu nemôžete dotknúť.

Podľa zvestí by Galaxy S21 mal priniesť zdokonalenia fotoaparátov, napríklad 108 Mpx snímač druhej generácie vo verzii Ultra, ako aj zlepšené nahrávanie 4K a 8K videa. Očakáva sa čip Snapdragon novej generácie a variant Ultra by mohol disponovať podporou S Pen, ktorá by možno znamenala koniec línie Galaxy Note. A zrejme nebudeme musieť ani dlho čakať, hovorí sa, že ďalšie telefóny Galaxy by mohli debutovať už v januári.

S_03_M Palette Ultra Advertisement

Zdroj: androidauthority.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať