CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Samsung a Sajfa v rámci vianočnej výzvy spájajú vnúčatá s ich starými rodičmi

Tlačové správy
0

Samsung si spolu s moderátorom Sajfom na predvianočný čas pripravili instagramovú výzvu s hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Akcia spája mladšie generácie s ich starými rodičmi, ktorým tak môžu dať to najcennejšie – spoločne strávený čas.

Práve spoločný čas je pre starých rodičov a celkovo seniorov to najdôležitejšie a práve teraz si ho môžu užiť v omnoho väčšej miere vďaka moderným technológiám, ktoré pomáhajú prekonávať akékoľvek vzdialenosti. Pokiaľ mladšia generácia naučí svojich starých rodičov zaobchádzať so smartfónom a prípadne so základnými komunikačnými aplikáciami, nie je problém byť v častejšom kontakte než doposiaľ.

S týmto zámerom prichádza vianočná výzva Samsungu a Sajfu, ktorý vyzval svojich followerov na Instagrame, aby si našli chvíľku času na návštevu babky, dedka, starkého či starkej. A chce o tom aj dôkaz v podobe spoločnej selfie fotografie, ktorú musia umiestniť do nedele 16. decembra na Instagram a označiť ju hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Ak však už nemajú ani jedného starého rodiča, môže to byť aj fotografia nejakého seniora z rodiny. Aby sa jeho myšlienka šírila ďalej, je potrebné ešte označiť ďalších troch kamarátov, a vyzvať ich, aby urobili to isté. Sajfa, ako prvý, vyzval známeho instagramera s prezývkou slepacibujon, herca Mareka Fašianga a moderátorku Adrianu Polákovú.

Zo všetkých uploadnutých fotografií bude Sajfa každý deň počas budúceho týždňa (17. – 21. 12.) vyberať jedného výhercu, ktorý získa najnovší smartfón Samsung Galaxy A7 s tromi hlavnými a jedným 24Mpx predným fotoaparátom. Výherca však nedostane len jednu, ale rovno dve A7ky. Jednu pre seba a jednu pre svojho seniora. Za celý týždeň vyžrebuje až piatich výhercov a celkovo tak rozdá desať smartfónov Galaxy A7.

Video s výzvou je k dispozícii na Sajfovom instagramovom profile – https://www.instagram.com/p/BrLI6fWFJZP/

Galaxy A7 rozšíri váš svet

Výkonný trojitý fotoaparát smartfónu Galaxy A7 umožňuje zachytiť a zdieľať každý okamih – s ultraširokouhlým objektívom so zorným uhlom 120° a rozlíšením 8 MPx nikdy nezmeškáte žiadny moment.

  • Galaxy A7 má rovnaký zorný uhol ako ľudské oko a na ničím neobmedzených širokouhlých snímkach zachytáva svet presne tak, ako ho vidíte.
  • Vďaka objektívu s rozlíšením 24 MPx a vďaka objektívu so selektívnou hĺbkou ostrosti vám funkcia Live Focus smartfónu Galaxy A7 umožňuje upravovať hĺbku ostrosti, nastaviť rozostrenie a vytvárať úžasné fotografie.
  • Získajte ostré a jasné snímky v ostrom svetle aj za zhoršených svetelných podmienok. 24Mpx objektív smartfónu Galaxy A7 automaticky pri slabom osvetlení zachytí viac svetla prepočítaním štyroch pixelov na jeden.
  • Galaxy A7 dokáže z toho, čo vidí, dostať to najlepšie. Vďaka inteligentnej optimalizácii scény vyvinutej spoločnosťou Samsung dokáže fotoaparát smartfónu Galaxy A7 rozpoznať typ foteného objektu a upraví podľa toho nastavenie farebného tónu, kontrastu a jasu, aby okamžite optimalizoval kvalitu obrazu[1].
 

[1] Podporovaných je 19 kategórií: Jedlo, Portréty, Kvetiny, Interiérové scény, Zvieratá, Krajina, Zeleň, Stromy, Obloha, Hory, Pláže, Východy a západy slnka, Vodné plochy, Pouličné scény, Nočné scény, Vodopády, Sneh, Vtáci, Text.

Samsung

Všetky autorove články
Samsung Vianoce

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať