SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Samsung odhaľuje príslušenstvo pre svoje tohtoročné vlajkové lode Galaxy S20 a ohybný Galaxy Z Flip

Tlačové správy
0

Samsung predstavuje nové štýlové príslušenstvo, ktoré vzniklo špeciálne pre jeho najnovšie modely smartfónov Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G a ohybný Galaxy Z Flip. Pri ich výrobe Samsung myslel skutočne na všetkých užívateľov, a preto sú k dispozícii rôzne druhy materiálov, farieb a zhotovení.

Flipové puzdro LED View

Pohodlné flipové puzdro LED View sa rozsvieti vami zvolenými LED ikonami a upozorní vás na dôležité notifikácie. Jeho súčasťou je aj praktické vrecko na kartu, ktoré sa nachádza vo vnútri. Na výber máte čiernu, šedú a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ tiež bielu, ružovú a bledomodrú farbu. Odporúčaná maloobchodná cena flipového puzdra LED View je 64,90 €.

Flipové puzdro Clear View

Praktické priehľadné flipové puzdro Clear View vám umožní prezerať si oznámenia a ovládať hudbu bez toho, aby ste ho otvárali. Na výber máte z čiernej, šedej a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ aj v bielej, ružovej a bledomodrej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena puzdra je 54,90 €

Kožený zadný kryt

Vložte telefón do mäkkej luxusnej kože, vďaka ktorej bude vyzerať nielen elegantne, ale bude sa aj úžasne držať. Skvele ochráni váš prémiový smartfón a bude vás štýlovo reprezentovať, pretože je k dispozícii až v šiestich farbách - čiernej, svetlo šedej, šedej, červenej, hnedej a bledomodrej. Odporúčaná maloobchodná cena je 49,90 €.

Silikónový zadný kryt

Praktický, jednoduchý a zamatovo hladký na dotyk je silikónový zadný kryt Silicon Cover. Nielen že váš smartfón ochráni, ale s ním sa vám bude aj dobre držať. Štýlové puzdro v pastelových farbách - čiernej, bielej, ružovej, námorníckej modrej, bledomodrej a šedej - dá vyniknúť každému. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 €.

Zadný kryt s LED diódami

Rozžiarte zadnú časť smartfónu pomocou náladového osvetlenia a jednoduchých notifikačných ikon. Získa si vás originálnymi svetelnými efektmi. Zadný kryt LED Cover je v dispozícii v čiernej, šedej a pri modeloch Galaxy S20 a S20+ aj v bielej, bledomodrej a ružovej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90 €.

Tvrdený ochranný zadný kryt so stojanom

Ochráňte svoj smartfón pomocou odolného puzdra s dvomi zabudovanými stojančekmi, vďaka ktorým môžete sledovať videá bez použitia rúk. Ochráni váš smartfón pred nárazmi a pádmi a stojan vám umožní nastaviť displej do dvoch rôznych uhlov pre pohodlné sledovanie. Ochranný kryt je certifikovaný vojenským štandardom MIL-STD-810G, takže zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie. K dispozícii je v čiernej a šedej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 34,90 €.

Ekologický zadný kryt z recyklovaného materiálu Kvadrat

Podčiarknite krásu svojho smartfónu tak, že ho dáte do puzdra z udržateľnej textílie. Toto ekologické riešenie je dostupné výhradne pre model Galaxy S20+ v zelenej, červenej a šedej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 34,90 €.

Dvojdielny kožený kryt Z Flip Leather Cover

Kožený zadný kryt dodáva inovatívnemu tvaru Galaxy Z Flip úplne novú dimenziu. Je vyrobený z mäkkej teľacej kože, aby elegantne vynikol v každom ohybe. Tenký kryt zbytočne nepridáva na objeme smartfónu ani v zloženom stave, takže zľahka vkĺzne do vrecka. Dostupný je v dvoch farebných variantoch (strieborná a čierna) za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,90 €.

Podrobnosti o príslušenstve pre smartfóny Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G nájdete na tejto stránke a pre Galaxy Z Flip na tejto stránke, kde si ich spolu so zariadeniami môžete hneď aj zakúpiť s možnosťou doručenia až ku vám domov.

Fotografie príslušenstva Galaxy S20 sú k dispozícii na stiahnutie TU, puzdier pre Galaxy Z Flip sú na stiahnutie TU.

Samsung

Všetky autorove články
prislusenstvo Samsung Galaxy Zflip s20

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať