SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Samsung predstavuje skutočný tyčový vysávač Power Stick

Tlačové správy
0

Samsung prichádza na slovenský trh so svojou novinkou – tyčovým bezvreckovým vysávačom Power Stick série VS6000KL, s ktorou priviedol vysávanie k jednoduchej dokonalosti. Samsung Power Stick série VS6000KL je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach – bielej (VS60K6050KW) a modrej (VS60K6030KB).

Futuristický dizajn
Subtílne telo pôsobí už na prvý pohľad futuristicky a skrýva niekoľko technológií, ktoré uľahčujú manipuláciu s vysávačom, vysávanie, ale aj samotné čistenie. Jeho dizajn je navrhnutý tak, aby ste ho mohli postaviť na akékoľvek miesto. Ak by ste si vo vysávaní chceli urobiť prestávku, môžete s vysávaním ihneď prestať a netrápiť sa s tým, ako vysávač odložíte. PowerStick je tak skladný, že zostane stáť na mieste, kde ste s vysávaním prestali. To je praktické, ak napríklad nečakane niekto zvoní pri dverách.

Nepozná obmedzenia
Rafinovaná konštrukcia vysávača umožňuje jeho rýchle otočenie okolo rohov a prekážok, ktoré sú vytvorené nábytkom. 180-stupňové telo zabezpečí rýchle manévrovanie aj pod posteľami a väčšie kolieska zaistia stabilnejší a plynulejší pohyb. Tyčový vysávač Power Stick je prispôsobený na to, aby si poradil s odlišnými prostrediami. Bol navrhnutý ako 2 vysávače v jednom zariadení – hodí sa pre miestnosti s veľkými podlahami a v priebehu chvíľky ho môžete premeniť na praktický ručný vysávač na čistenie menších plôch, čalúnenia alebo nábytku.

Samsung Power Stick je dodávaný spolu so špecializovaným príslušenstvom, ktoré je zabudované priamo do jeho rukoväte. Môžete si kedykoľvek vybrať najvhodnejší nadstavec, či už štrbinový alebo nadstavec na prach, bez toho, aby ste ich museli niekde hľadať. Špeciálny nadstavec Long-reach Tool, ktorý je dodávaný ako voliteľné príslušenstvo, zabezpečí, že sa s vysávačom bez problémov dostane aj na ťažšie prístupné miesta. Stačí ak vymeníte nástavec a dostanete sa aj do malých rohov. A bez nutnosti predlžovania zvládne povysávať aj vysoké stropy.

Extrémny výkon, jednoduché čistenie
Samsung Power Stick prináša extrémny sací výkon, ktorý je kľúčový pri vysávaní a zabezpečí dokonalú čistotu domácnosti. Je až 3-krát účinnejší ako vysávače konvenčných modelov. Konštantný sací výkon priamo na motorickej turbo kefe je 10 alebo 30 W. Ovládanie výkonu je priamo na tele a máte ho doslova pod palcom. Výkonná, 21,6V lítiová vymeniteľná batéria poskytuje dlhotrvajúci výkon na viac ako 30 minút, v závislosti od zvoleného sacieho výkonu. Za tento čas zvládnete bez obáv o jej vybitie povysávať celý byt. Kapacitu batérie si viete skontrolovať na jej tele prostredníctvom LED indikácie. Bez problémov si poradí s prachom, nečistotami aj vlasmi.

Tak, ako si poradí s vysávaním, si vy poradíte s jeho čistením. Filtrácia Cyclone Force zabezpečí konštantný sací výkon a dokonale odstredí nečistoty na kraj nádoby. Pomocou technológie EZClean následne jednoducho a hygienicky odstránite akýkoľvek prach a nečistoty, vrátane dlhých zamotaných vlasov. Pre vyprázdnenie nádoby EZClean Dustbin stačí stlačiť páku a jej obsah sa jednoducho vyprázdni. Vyčistenie celého vysávača vrátane turbo kefy tak zaberie pár sekúnd.

Vysávače Samsung Power Stick sú v predaji za 269 eur.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
Samsung

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať