SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

Samsung spúšťa predaj svojho supervýkonného Galaxy Note9

Tlačové správy
0

Záujemcovia na Slovensku si už od dnes, 24. augusta, môžu zakúpiť najnovšieho zástupcu radu Galaxy Note – supervýkonný Galaxy Note9 vo verzii 128GB a to aj v atraktívnom modrom variante Ocean Blue so žltým S Penom. Druhý farebný variant predstavuje čierna Midnight Black. Odporúčaná maloobchodná cena nového telefónu Galaxy Note 9 vo verzii so 128GB vnútornou pamäťou je 999 EUR.

Špeciálna edícia Note9 s 512GB
Od dnešného dňa si môžu záujemcovia kúpiť aj špeciálnu edíciu, ktorá obsahuje nový Galaxy Note9 v 512GB verzii spoločne so smart hodinkami Samsung Gear S3 Frontier v luxusnom balení. Odporúčaná maloobchodná cena špeciálnej edície je 1 349 EUR s tým, že ju je možné zakúpiť aj v značkových predajniach Samsung, oficiálnom e-shope obchod-samsung.sk a u internetového predajcu Alza.sk. Samostatná verzia Galaxy Note9 512GB bude pre slovenských zákazníkov dostupná v priebehu septembra za odporúčanú cenu 1 249 EUR.

Vydrží pracovať celý deň
Ľudia sa na svoje smartfóny spoliehajú takmer vo všetkom, čo robia – deň čo deň, od rána do večera. Potrebujú smartfón, ktorý s nimi dokáže držať krok bez toho, aby museli hľadať najbližšiu zásuvku kvôli nabíjaniu, mazať fotografie kvôli uvoľneniu miesta pre ďalšiu snímku, úzkostlivo čakať na stiahnutie videa pred nástupom do lietadla alebo riešiť oneskorenia pri hraní hier.

Potrebujú telefón, ktorý ich nenechá v štichu, a Galaxy Note9 im toto všetko prináša.

  • Batéria s celodennou výdržou: Galaxy Note9 je vybavený batériou s kapacitou 4 000 mAh, ktorá je pri vlajkových telefónoch Galaxy vôbec najväčšia a poskytuje energiu na dlhú dobu, takže môžete celý deň od rána do večera telefonovať, posielať textové správy, hrať hry a pozerať filmy.
  • Ukladajte viac, mažte menej: Galaxy Note9 sa dodáva v dvoch kapacitách vnútorného  úložného priestoru – 128GB alebo 512GB. A vďaka možnosti vloženia karty microSD je Galaxy Note9 pripravený ponúknuť 1 TB[1] pamäť, a poskytnúť vám tak pocit pokoja a istoty vďaka vedomiu, že máte dostatok miesta pre obľúbené fotografie, videá a aplikácie.
  • Rýchlosť a výkon: Galaxy Note9 je mimoriadne výkonný smartfón s najmodernejším 10nm procesorom a podporou najrýchlejších dostupných sietí na trhu (až 1,2 gigabitov za sekundu) pre streamovanie a sťahovanie bez akýchkoľvek chýb. Galaxy Note9 taktiež obsahuje špičkový systém Water Carbon Cooling vyvinutý spoločnosťou Samsung a algoritmus regulácie výkonu na princípe umelej inteligencie integrovaný priamo do zariadenia pre zabezpečenie vysokého, ale napriek tomu stabilného výkonu.

Vývoj pera S Pen
Významným znakom radu Note je S Pen. Jeho zásluhou si užívatelia vydobyli uznanie a Samsung rozšíril predstavu o tom, čo všetko smartfón dokáže. To, čo bolo na začiatku nástrojom pre písanie a kreslenie, dáva teraz užívateľom do rúk ďalšie možnosti a väčšiu kontrolu.

Vďaka podpore technológie Bluetooth Low Energy (BLE) prináša nový S Pen úplne nový spôsob, ako Note používať. Jednoduchým kliknutím je teraz možné urobiť selfie a zoskupiť obrázky, premietať snímky, pozastaviť a prehrať video atď. Vývojári môžu dokonca nové pokročilé funkcie pera S Pen postavené na technológii BLE integrovať do svojich aplikácií ešte tento rok.

Inteligentný fotoaparát, ktorý robí dokonalé snímky
Urobiť fotografiu, ktorá vyzerá úplne rovnako ako od profesionála, môže byť ťažké – ale nemalo by. Galaxy Note9 je vybavený špičkovými fotografickými technológiami Samsung s novými možnosťami, ktoré zjednodušujú tvorbu dokonalých fotografií.

  • Optimalizácia scény: Fotoaparát smartfónu Galaxy Note9 je doposiaľ najinteligentnejší, ktorý Samsung vyvinul. Využíva inteligenciu k identifikácii jednotlivých prvkov fotografie, napríklad scény a predmetu, automaticky ich zaradí do jednej z 20 kategórií a na základe tejto kategórie ich okamžite optimalizuje. Výsledkom je ohromujúci, realistický obraz s jasnými farbami a dynamickým prekreslením.
  • Detekcia chýb: Snímka sa nemusí vždy podariť hneď na prvýkrát a Galaxy Note9 užívateľov upozorní, pokiaľ niečo nie je v poriadku, takže môžu urobiť ďalšiu snímku bez toho, aby daný okamih prepásli. Okamžité upozornenia sa objaví v prípade, že je snímka rozmazaná, fotografovaná osoba mrkla, na objektívu je nečistota, alebo pokiaľ kvalita snímky nie je dobrá kvôli protisvetlu.
  • Špičkový fotoaparát: Vďaka jedinečnej kombinácii pokročilých inteligentných funkcií a špičkového hardvéru je fotoaparát, ktorým je Galaxy Note9 vybavený, tým najlepším na trhu. Ponúka pokročilú technológiu redukcie šumu a Variabilnú clonu[2] s dvojitou svetelnosťou, ktorý sa prispôsobí svetlu podobne ako ľudské oko. Špičkový fotoaparát v Galaxy Note9 poskytuje krištáľovo čisté snímky bez ohľadu na svetelné podmienky.

[1]512 GB interná pamäť ako štandard. 512GB modely sú k dispozícii vo vybraných krajinách. Ďalších až 512GB pamäte pri použití externej SD karty (predáva sa samostatne).
[2] Objektív podporuje režimy so svetelnosťou f/1,5 a f/2,4. Objektív Dual Aperture je inštalovaný na zadnom širokouhlom fotoaparáte.
 
Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung Galaxy Note smartfon kamera foto kvalita video aplikácia Android

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať