SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Selassie pritiahol do nákupneho centra davy mladých ľudí!

Tlačové správy
0

V piatok sa v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall, konala záverečná zastávka Lenovo Legion Roadshow. Udalosť sa tešila obrovskému záujmu zo strany mladých ľudí, ktorí si tu prišli na svoje. Známy youtuber Selassie v talkshow porozprával študentom, aké je byť youtuberom 24/7. Včerajší event ukázal, že je medzi mladými veľmi obľúbený a jeho fanúšikovská základňa stále rastie. Akcie sa zúčastnili aj známi streameri Donatolive a profesionálny komentátor CS turnajov a hráčska legenda Dev1, proti ktorým si odvážlivci mohli zahrať a vyhrať hodnotné ceny od Lenovo Slovakia. Celé tímy sa mohli prihlásiť do turnaja a zahrať si tak proti profesionálnemu tímu eEriness. Víťazný tím tohto turnaja, A-Zero, si zaistil vstupenku na Majstrovstvá Slovenskej republiky v elektronických športoch, ktoré sa budú konať 14.-15.10. 2017 v Bratislave.

Lenovo spolu s partnermi zorganizovalo celoslovenskú Lenovo Legion roadshow pre všetkých fanúšikov počítačových hier. Roadshow počas jedného týždňa precestuje päť slovenských miest a bude sa niesť v znamení rozsiahleho predstavenia radu herných počítačov a notebookov Legion, ktoré boli stvorené hráčmi pre hráčov.

Roadshow sa bude odohrávať v nákupných centrách piatich krajských miest a návštevníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program. Odštartovala 25.septembra v Košiciach a nasledujúci deň sa presunula do Žiliny. 27. septembra pokračuje v Banskej Bystrici a posledné zastávky boli 28. septembra v Nitre a 29. septembra v  Bratislave.

Program bol celodenný a vítaný bol každý fanúšik hier a herných počítačov. V rámci programu čakala návštevníkov FREE TO PLAY zóna, kde ste si na Legion počítačoch mohli zahrať obľúbené hry. Hviezdou programu bol nielen Selassie, ktorý porozprával o svojom typickom youtuberskom dni a tom, čo robiť a nerobiť, ale aj profi hráči a streameri. Pre tých ambicióznejších bola pripravená Legionár Challenge, kde môhli odvážlivci z publika vyzvať svojho obľúbeného streamera na súboj jeden proti jednému. Ak by ste si trúfli na zápas proti profi tímu eEriness, môhli ste si proti nim zahrať momentálne najrozšírenejšiu FPS-ku sveta, Counter Strike: Global Offensive. Najlepší hráči z publika sa môhli kvalifikovať na majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch. Na záver každého dňa si profíci z eEriness pre fanúšikov pripravili workshop, kde sa s nimi podelia o svoje profesionálne tipy a triky pri hraní.

Návštevníci mohli vyhrať zaujímavé ceny v podobe herného príslušenstva LEGION a jeden šťastlivec bude mať možnosť vyhrať nadupaný notebook LENOVO LEGION Y720.        

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať