SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Sharp pridáva nový základný model MFP do svojho radu zariadení formátu A3

Tlačové správy
0

Sharp dnes oznámil rozšírenie radu čiernobielych zariadení formátu A3 v podobe základného modelu MFP s rýchlosťou tlače 25 str./min. Model MX-M2630 je zariadením s vyspelými technickými vlastnosťami a externými možnosťami dokončovacích úprav, pričom ponúka taktiež jedinečné niekoľkoúrovňové zabezpečenie od spoločnosti Sharp. Bezpečnostné nastavenie Sharp pomáha spoločnostiam s ochranou ich dát tam, kde sú ukladané, skenované alebo tlačené tak, aby bolo zaistené splnenie požiadaviek GDPR.

Model MX-M2630 je štandardne dodávaný s celým radom intuitívnych funkcií urýchľujúcich prácu, okrem iného upraviteľným používateľským rozhraním, dostupným pomocou sklopnej 7” dotykovej obrazovky. Používateľské rozhranie je rovnaké ako na iných MFP od spoločnosti Sharp, takže používatelia, ktorí sa už s podobnými zariadeniami značky Sharp stretli, budú pripravení okamžite skenovať a tlačiť.

MFP je vybavená taktiež pull-printing riešením, ktoré ukladá tlačové úlohy na neskoršiu autentifikáciu. Miesto čakania na uvoľnenie obsadeného zariadenia používatelia môžu bezpečne tlačiť z akejkoľvek sieťovej MFP, a to vtedy a tam, kde im to najviac vyhovuje.  To znamená, že dokumenty sa tlačia iba vtedy, keď je používateľ pri zariadení, a chránia sa tak citlivé dokumenty pred tým, aby boli ponechané bez dohľadu vytlačené v priehradke tlačiarne.

Medzi voliteľné funkcie MX-M2630 patrí jednoduchá integrácia s mobilnými a cloudovými aplikáciami. Cloudová konektivita MFP dostupná pomocou funkcionality Sharp Cloud Connect umožňuje jednoduchý prístup k populárnym službám, ako je Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box a Google Drive™.

Používatelia môžu so svojimi kolegami priamo z MFP jednoducho zdieľať dokumenty pomocou účtov Gmail™ a Microsoft Exchange™. To znamená, že informácie je možné bezpečne zdieľať kdekoľvek a kedykoľvek. Sharp taktiež podnikom ponúka ďalšiu flexibilitu v podobe širokej palety voliteľných funkcií, okrem iného Office Direct Print a funkcie OCR pre skenovanie, ktoré umožňujú jednoduchú digitalizáciu dokumentov do podoby editovateľných, prehľadávateľných súborov.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádza, „Spôsoby práce sa menia a rastie dôraz na prácu aj zdieľanie obsahu na diaľku vrátane BYOD zariadení, čo na jednej strane zvyšuje produktivitu, ale zároveň otvára dvere možnému narušeniu bezpečnosti. Náš rad tento pracovný posun od papiera k digitálnym formátom podporuje a umožňuje podnikom zvýšiť efektivitu bez kompromisov v oblasti bezpečnosti.“

Model MX-M2630 posilňuje ponuku spoločnosti Sharp v oblasti čiernobielych zariadení radu MX, ktorý teraz zahŕňa 11 modelov zameraných na potreby prostredia pracovných skupín SMB. Funkcie pre jednoduché použitie sú spoločné pre celý rad čiernobielych MFP formátu A3. To znamená, že Sharp teraz ponúka zamestnancom kancelárií, vlastníkom podnikov a IT manažérom zhodný, zlepšený používateľský komfort a rýchlosť tlače od 26 do 60 str./min.

Model MX-M2630 je už teraz k dispozícii v spoločnosti Sharp a u jej partnerov. Ak potrebujete bližšie informácie, navštívte stránky sharp.sk

Zobrazit Galériu

Sharp Electronics (Europe) GMBH

Všetky autorove články
Sharp pocitac technológie tlač aplikácia Cloud mobil bezpečnosť Google

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať