SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

Slávna hviezda Cosplay zavíta na viedenský Comic Con

Tlačové správy
0

Alodia Gosiengfiao sa preslávila neuveriteľným Cosplay, rozhovormi s hollywoodskými hercami či natáčaním videí na Youtube. Rodáčka z Filipín patrí medzi elitu vo svojej brandži, preto nebude chýbať na treťom ročníku VIECC Comic Conu vo Viedni 2017.

Svetová influencerka
Talentovaná Alodia sa do povedomia fanúšikov dostala dokonalými a najmä originálnymi kostýmami, ktoré vždy dotiahne do posledného detailu. Vďaka tomu si získala neuveriteľných 6 miliónov fanúšikov na Facebooku, 664-tisíc na Instagrame a 234-tisíc na Youtube! Známa Cosplayerka mala možnosť zhovárať sa aj s hercami počas interview k filmu Strážcovia Galaxie vol. 2. Predstaviteľka Gamory, herečka Zoe Saldana, takmer vyskočila z kože, keď zbadala Alodiu. Jej nevídanú reakciu si môžete pozrieť na https://youtu.be/Q1FBho8SBSk.

Naživo na VIECC 2017
Skvelá Alodia vystúpi naživo 18. a 19. novembra na Comic Cone vo Viedni v priestoroch výstaviska Messe Wien. Tím VIECC si pre ňu pripravil špeciálny program, ktorý určite poteší jej európskych fanúšikov. Viac informácii o podujatí nájdete na www.viecc.com.

SKPR Strategies

Všetky autorove články
Cosplay Comic Con

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať