SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Sound Blaster G3: Konzolové hry dostanú podporu Sound Blaster

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster G3, prenosného herného USB DAC prevodníka so zosilňovačom, ktorý predstavuje najnovší prírastok revolúcie Sound Blaster, ktorá vznikla pred 30 rokmi. Sound Blaster G3, navrhnutý a vyrobený s ohľadom na používateľov herných konzol, je prvý Sound Blaster, ktorý pracuje priamo na PS4 a Nintendo Switch prostredníctvom formátu bez ovládača plug-and-play a je tiež kompatibilný s PC a Mac. Aj napriek veľkosti dlane a váhe s hmotnosťou iba 32 gramov sa môže pochváliť vynikajúcou vyváženosťou zvuku Sound Blaster, neustálym prispôsobovaním počas hry a ďalšími šikovnými hernými funkciami za atraktívnu cenu.

Sound Blaster G3 poskytuje perfektnú kombináciu kvality zvuku, formy a funkčnosti vo vreckovom balení s prémiovým matným čiernym povrchom.

Značka Sound Blaster
Sound Blaster G3, založený na silnom základe spoločnosti Creative vybudovanej počas troch desaťročí inovácií a odborných znalostí v oblasti zvukových inovácií, je dobre vybavený na to, aby prekročil zvukové potreby nadšencov hry. Je vybavený 24-bitovým zvukom s vysokým rozlíšením pri DNR 100 dB, má schopnosť poháňať štúdiové slúchadlá s impedanciou až do 300 ohmov. Po pripojení k počítaču PC alebo Mac má schopnosť zvládnuť diskrétny 7.1-kanálový vstup a ponúka až 7.1-kanálovú virtualizáciu priestorového zvuku, ako aj ikonický zvukový modul Sound Blaster. Užívatelia sa môžu tešiť na zvýšený zvukový zážitok z hry, ktorý ďaleko presahuje predvolený zvukový štandard na počítačoch PC, Mac alebo herných konzolách.

Prudká zmena hry pred nami
Sound Blaster G3 je tiež vybavený najnovšou funkciou GameVoice Mix, špeciálne navrhnutou na zabezpečenie plynulých a bezproblémových rozhovorov v hre. Táto funkcia umožňuje používateľom upravovať hlasitosť zvuku a rozhovoru pomocou vhodne umiestneného rolovacieho kolieska, aby sa dosiahla perfektná rovnováha bez narušenia hry.

Okrem toho používatelia získajú výhodu vďaka vylepšeniu Footsteps Enhancer, prispôsobiteľnému ekvalizéru, ktorý pomáha určiť polohu súpera pri získaní rozhodujúceho víťazstva v streleckých hrách. K dispozícii sú tiež profily EQ prispôsobené pre populárne hry, vrátane Fortnite, Call of Duty: Infinite Warfare a Overwatch.

Optimalizované pre funkčnosť a pohodlie
Vykonávanie úprav zvuku na prehrávači Sound Blaster G3 je pre konzolových hráčov hračkou. Ovládacie prvky on-the-fly sa dajú ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie Sound Blaster Command, ktorá je k dispozícii pre systémy iOS a Android, bez potreby odpojenia hernej konzoly. Po spárovaní cez Bluetooth môžu hráči používať svoje mobilné telefóny ako diaľkové ovládače a ľahko ovládať hlasitosť a mikrofón, uložené nastavenia EQ a dokonca vykonávať aktualizácie firmvéru. V počítačoch PC a Mac aplikácia Sound Blaster Command ponúka komplexnú a plne prispôsobiteľnú sadu možností prehrávania a nahrávania, na ktorú sú používatelia Sound Blaster zvyknutí.

Ovládače zvuku sú tiež pohodlne umiestnené po stranách, čo umožňuje jednoduché nastavenie pomocou jednej ruky. Sound Blaster G3 je napájaný výhradne cez USB-C a pre väčšie pohodlie sa dodáva s adaptérom USB-A.

Ceny a dostupnosť
Sound Blaster G3 má konkurencieschopnú cenu 59,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na adrese creative.com/SBG3.

Zobrazit Galériu

PowerSales International

Všetky autorove články
USB pamat Gaming hry zabava

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať