SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Špeciálna edícia: Prichádzajú nové Moto G5S a Moto G5S Plus

Tlačové správy
0

Spoločnosť Lenovo dnes prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Motorola Mobility predstavila špeciálnu edíciu Moto G5S a Moto G5S Plus.

Motorola v sebe stelesňuje rýchle inovácie, aby dokázala zákazníkom vždy poskytnúť tie najlepšie funkcie. Línia Moto G bola vždy zameraná na to, ako využiť najnovšie technológie z prémiových telefónov a sprístupniť ich všetkým. Práve preto sme smartfóny Moto G vylepšili ešte viac a predstavujeme Moto G5S a Moto G5S Plus. Vychádzajúc z modelov Moto G5 a Moto G5 Plus, tieto dve zariadenia ponúkajú niekoľko vylepšení v oblastiach, ktoré sú pre používateľov najdôležitejšie.

Moto G5S: Viac kovu. Viac batérie. Vyrobené pre „viac“.
Moto G5S je inteligentný a rýchly telefón, ktorý je postavený na koncepte typu „viac“. Zmeny sa začínajú už pri celokovovom unibody dizajne vytvorenom z jedného kusu kvalitného hliníka, ktorý nie je len krásny, ale aj silnejší než kedykoľvek predtým. S Moto G5S máte slobodu.  Vďaka batérii s kapacitou 3000 mAh* s celodennou výdržou nemusíte byť stále pripojení na sieti. Nabite si batériu bez zdržiavania pomocou nabíjania TurboPowerTM na 5 hodín používania iba za 15 minút.*

Špeciálna edícia Moto G5S je vybavená 16 MPx fotoaparátom s technológiou Phase Detection Autofocus (PDAF). Táto technológia rýchleho zaostrovania znamená, že sa už nemusíte obávať o nezachytenie perfektnej fotografie. Jednoducho môžete zhotovovať hromadné selfies vďaka

5 MPx širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom, takže budete dobre vyzerať cez deň aj v noci.

Nemusíte utratiť veľa peňazí za kvalitný displej na svetovej úrovni. Moto G5S prináša ohromujúci zážitok v rozlíšení 1080p na živom 5,2“ Full HD displeji. S osemjadrovým procesorom s taktom 1,4 GHz** a podporou 4G pripojenia môžete hladko spúšťať obľúbené aplikácie, pozerať videá bez sekania a surfovať na webe vysokou rýchlosťou***. Na Moto G5S môžete tiež urobiť viac s odtlačkom prsta, či už ide o odomknutie telefónu, jednoduchú navigáciu medzi obrazovkami alebo platbu mobilom****. Moto G5S rovnako ponúka aj najnovšie Moto Experiences, ako napríklad Nočný displej alebo Rýchla odpoveď. Prezrite si tieto exkluzívne funkcie cez aplikáciu Moto.

Moto G5S Plus: Zaostrite. Popustite uzdu svojej kreativite.
Pre tých, ktorí chcú z Moto G dostať to najlepšie, je určená špeciálna edícia Moto G5S Plus s ešte lepšími funkciami, ako duálny fotoaparát, s ktorým môžete urobiť viac, a ktorý bol doteraz dostupný len v prémiových smartfónoch. Duálny 13 MPx zadný fotoaparát, v kombinácii so špeciálnym softvérom na vylepšovanie fotografií, vám s vašimi zábermi umožní urobiť viac. Režim selektívneho zaostrovania vám umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce portrétové fotografie pridaním efektu rozmazaného pozadia. Bavte sa skúšaním selektívneho sfarbenia do bielej a čiernej farby, prípadne vyskúšajte zmenu pozadia, ktorá vašim fotkám pridá úplne nový vzhľad*****. A ak ste unavený z rovnakých starých selfies, 8 MPx širokouhlá predná kamera na Moto G5S Plus prichádza s LED bleskom a novým panoramatickým režimom, aby ste mohli zachytiť ešte viac.

Moto G5S Plus je dostupný vo veľkosti a v dizajne, ktorý by ste očakávali len pri prémiových zariadeniach. Je vybavený impozantným celokovovým unibody dizajnom a 5,5" Full HD displejom, ktorý je ideálny pre sledovanie filmov na cestách. Moto G5S Plus sa taktiež môže pochváliť bleskovo rýchlym osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ s taktom 2,0 GHz, výkonnými grafickými funkciami a podporou 4G LTE, takže môžete spúšťať vaše aplikácie bez spomalenia***.

Fungujte od rána do večera s batériou s kapacitou 3000 mAh*, ktorá v sebe ukrýva dostatok energie na to, aby vás pohodlne preniesla cez celý deň. Navyše, vďaka rýchlej nabíjačke TurboPowerTM si batériu nabijete na 6 hodín používania už za 15 minút.* Čítačka odtlačkov prstov na Moto G5S Plus zvládne všetko, cez odomykanie smartfónu až po platby mobilom****. Tiež sme uľahčili používanie Moto G5S Plus vďaka Nočnému displeju a Rýchlej odpovedi, dvom novým Moto Experiences, ktoré sú súčasťou unikátnej kolekcie užitočných softvérových vylepšení.

S novou špeciálnou edíciou Moto G5S a Moto G5S Plus opäť prinášame prémiové funkcie dostupné pre všetkých.

  • Nový model Moto G5S je vo verzii 3 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Fine Gold  za 249 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
  • Nový model Moto G5S Plus je vo verzii 4 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Blush Gold za 319 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

* Batéria musí byť podstatne vybitá; rýchlosť nabíjania sa spomaľuje s úrovňou nabitia. Všetky tvrdenia o výdrži batérií sú približné a založené na priemernom používateľskom profile, ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný režim. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane intenzity signálu, konfigurácie siete, veku batérie, prevádzkových teplôt, vybraných funkcií, nastavení zariadenia, hlasu, prenosu dát a ďalších modelov používania aplikácií.

** Jednotlivé rýchlosti jadier sa líšia a nemusí dosiahnuť uvedenú maximálnu rýchlosť.
*** Niektoré funkcie, funkčnosť a špecifikácie produktu môžu závisieť od siete a podliehať dodatočným podmienkam a poplatkom. Vyhradzujeme si právo na zmenu bez predchádzajúceho upozornenia.
**** Požaduje sa podpora NFC a aplikácií. Vyžaduje autorizáciu nákupu odtlačkom prsta.
***** Selektívny čierny a biely režim a nahradenie pozadia sú dostupné v beta verzii

Ak máte záujem o viac informácií, kontaktujte prosím lokálnu PR agentúru: Gabriela Patkolová, gabriela@skpr.sk, 0904 180 209

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Moto G5S Moto G5S Plus

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať