CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Špionážna IP kamera s online prenosom na váš mobil. Kam ju ukryjete, je na vás

Tlačové správy
0

SpyShop24.sk uvádza na slovenský trh špionážnu IP kameru V99 s WiFi modulom, ktorá sa ľahko ukryje doslova kamkoľvek

Kamera s označením V99 je jednou z najmenších špionážnych kamier na trhu. Zariadenie sa ľahko ovláda a vďaka svojim miniatúrnym rozmerom je ľahké ju tajne nainštalovať. Je na používateľovi, kam a ako túto špionážnu kameru ukryje.  

Špionážna kamera V99 s Wifi modulom umožňuje skryté monitorovanie vybraných priestorov. Pokiaľ chcete zabezpečiť svoj majetok, pokiaľ sa obávate o bezpečie svojich detí, alebo máte pochybnosti o správaní svojich blízkych či zamestnancov, potom vám môže špionážna kamera poskytnúť dôležité informácie pre váš pokoj a istotu. Záznam sa ukladá na vymeniteľné TF karty, alebo je možné ho sledovať online na vašom smartfóne.

Špionážna IP kamera V99 s WiFi modulom je veľmi malé zariadenie. Objektív má priemer 4 mm a priemer šošovky je len jeden milimeter, aj napriek tomu zhotovuje obraz v rozlíšení 5 Mpix. Uhol záberu kamery je 80° a rýchlosť záznamu je 25 snímok za sekundu. Rozlíšenie je možné nastaviť v troch úrovniach: 1080p, 720p, alebo 480p.  Kameru je možné nastaviť i do režimu zhotovovania statických fotografií. Kamera spolupracuje so smartfónmi s operačnými systémami Android a iOS. Pre plné využitie zariadenia a pre jeho nastavenie je nevyhnutná bezplatná aplikácia "BVCAM" dostupná pre smartfóny so systémom Android alebo iOS. Kamera zaznamenáva aj zvuk v dosahu piatich metrov.

„Kamera V99 je často používaný model skrytej IP kamery,“ vysvetľuje Přemysl Lezianka, manažér SpyShop24.sk pre Slovensko, a dodáva:  „Vďaka svojim rozmerom je ľahké ju tajne nainštalovať. Naša firma tento typ kamery používa i pre zákazkovú inštaláciu. To znamená, že kameru profesionálne inštalujeme do predmetu podľa voľby zákazníka tak, aby nehrozilo bežné odhalenie. Samozrejme si zákazník inštaláciu môže vykonať sám. Je to veľmi ľahké. “

Kameru ľahko pripojíte do domácej WiFi siete a môžete tak získať online prenos monitorovaných priestorov na váš smartfón. Záznam sa súčasne ukladá na vymeniteľnú TF kartu s kapacitou až 32 GB. Kamera je napájaná výkonným akumulátorom s kapacitou 2000 mAh, ktorý zabezpečuje nepretržitý chod po dobu troch hodín. Kamera je vybavená detektorom pohybu, ktorého funkcia výrazne predlžuje dobu použitia a šetrí miesto na pamäťovej karte.

Technické špecifikácie a parametre IP kamery V99
Snímač: CMOS 5Mpx
Obrazový uhol: 80°
Počet snímok za sekundu: 25 fps
Citlivosť: 1 lux
Dosah mikrofónu: 5m²
Automatické vyváženie bielej: áno
Formát snímku: JPG
Formát videa: AVI (MJPG) so zvukom
Rozlíšenie videa: 1080p, 720p, 480p
Dosah detektoru pohybu: do 6 m
Externá pamäť: karty TF do 32 GB
Napájanie: akumulátor 2000 mAh
Výdrž: v režime stálej činnosti 3 hodiny
Rozhranie: USB
Prevádzková teplota: -10 °C ~ +60 °C
Operačný systémy: Android, iOS
Rozmery:
akumulátor 85×30×7 mm, kábel 190 mm
modul Wifi 100×30×7 mm, kábel s kamerou 110 mm
anténa s káblom 180 mm

Cena a dostupnosť:
IP kamera V99  je dodávaná na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu Spyshop24.sk za 153 EUR vrátane DPH.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
IP kamera

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať