SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Spoločnosť Epson získala v súťaži Wearable Tech Show Awards 2017 ocenenie za najlepšiu technologickú platformu rozšírenej VR

Tlačové správy
0

Inteligentné okuliare Moverio s rozšírenou realitou tiež získali zvláštne ocenenie v kategórii najlepších podnikových riešení „Best Enterprise Solution“

Spoločnosť Epson získala so svojimi inteligentnými okuliarmi Moverio na tohtoročnom veľtrhu Wearable Tech Show cenu za najlepšiu platformu pre rozšírenú realitu. Inteligentné okuliare Moverio od spoločnosti Epson boli tiež vysoko ocenené v kategórii pre najlepšie podnikové riešenia (Best Enterprise Solution).

Ocenenie získali technologickí giganti ako Google, Apple, Snapchat a Epson, rovnako ako inovatívne startupy vrátane spoločností Realwear, Petcube a Proximie. Nižšie nájdete úplný zoznam víťazov:

Najlepšia AR/VR spoločnosť                                                   

Víťaz – Zappar
Zvláštne ocenenie – View AR

Najlepšia platforma pre technológie AR/VR

Víťaz – Epson Moverio
Zvláštne ocenenie – Vuzix M3

Kategória pre najlepšie podnikové riešenia

Víťaz – Realwear – HMT-1
Zvláštne ocenenie – Epson Moverio

Najlepšia aplikácia

Víťaz – Google – Android Wear 2.0
Zvláštne ocenenie – WEGP – Econsult

Najlepší spotrebiteľský produkt

Víťaz – Apple Watch 2
Zvláštne ocenenie – Fitbit Charge 2

Ocenenie za digitálnu zdravotnú technológiu

Víťaz – Activinsights
Zvláštne ocenenie – Cardiomo

Cena v kategórii „smart domácnosť“

Víťaz – Petcube
Zvláštne ocenenie – Energenie

Cena za inováciu v oblasti nositeľnej elektroniky

Víťaz – Infitex
Zvláštne ocenenie – Illuminated Apparel

Cena redaktorov Crunchwear

Víťaz – Snapchat
Zvláštne ocenenie – LG

Cena pre Start Up

Víťaz – Proximie
Zvláštne ocenenie – Sim for Health

„Súťaž „Wearable Awards“ každým rokom naberá na sile. V roku 2017 sa do súťaže prihlásilo 400 spoločností. Tým sa z týchto cien stáva jedno z najprestížnejších ocenení na poli technológií,” uviedol John Weir, prevádzkový riaditeľ veľtrhu Wearable Technology Show.

„Porotcovia dospeli k názoru, že Moverio od spoločnosti Epson ponúka ľahké, ale robustné riešenie s aplikáciou pre ovládanie dronov a zaujímavými vlastnosťami. Okuliare majú na svoju kategóriu vynikajúcu životnosť batérie a ponúkajú najlepšie riešenie pre spoločnosti, ktoré chcú využiť rozšírenú realitu.”

Keď porotcovia zvolili Moverio od Epsonu ako víťaza, posudzovali celý rad kritérií, vrátane toho, či existuje overený obchodný model, či má produkt špecifikácie zodpovedajúce špičke na trhu a dobrú partnerskú a vývojársku základňu alebo pozitívnu spätnú väzbu od zákazníkov a novinárov.

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, uviedol: „Veľmi nás teší uznanie smart okuliarov Epson Moverio ako vedúceho hráča na poli rozšírenej reality. Spoločne s hráči, ako je Google, Snapchat alebo Apple, sme získali taktiež ocenenie za najlepšiu platformu.“

Moverio BT-300 sú vybavené unikátnou technológiou digitálneho displeja na báze kremíka Si-OLED (organic light emitting diode). Ide o najľahšie binokulárne priehľadné smart okuliare na trhu, ktoré zadávajú nové štandardy pre smart okuliare s rozšírenou realitou,” dodáva Marcel Divín.

Úplné produktové informácie o okuliaroch Moverio BT-300 nájdete tu.

Epson

Všetky autorove články
epson

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať