CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Spoločnosť Schneider Electric predstavuje nový Smart-UPS záložný zdroj s lítium-iónovou batériou

Tlačové správy
0

Spoločnosť Schneider Electric, líder v oblasti energetických a automatizačných digitálnych riešení, oznámila, že na európsky trh uvádza pod svojou značkou APC 230V modely záložných zdrojov Smart-UPS™ s lítium-iónovými batériami. Nové modely poskytujú záložnú energiu pre aplikácie edge computingu a distribuované IT prostredia. Nové modely APC Smart-UPS riešia mnohé výzvy, s ktorými sa stretávajú európski zákazníci. Sú kompaktné, jednoducho sa inštalujú a ovládajú.

Interaktívne modely radu APC Smart-UPS sú navrhnuté tak, aby poskytovali odolnú ochranu napájania pre IT a sieťové zariadenia, dokážu predĺžiť životnosť batérie, zatiaľ čo Li-ion technológia zabezpečuje úspory až do 50% v porovnaní so zdrojmi neprerušovaného napätia (UPS) využívajúcich tradičné batérie s regulovanou olovenou kyselinou (VRLA). Nové Smart-UPS sú dostupné s 5-ročnou zárukou, ktorá pokrýva elektroniku a samotnú batériu.

„Spracovávanie dát v egde computingu predstavujú pre IT operátorov nové výzvy vrátane administrácie väčšieho počtu zariadení na miestach, ktoré nie sú optimalizované pre IT systémy a nemajú tzv. on-site podporu,“ uviedol Rob McKernan, Senior Vice President, Secure Power Division, Europe. „Dostupnosť energie naďalej zohráva rozhodujúcu úlohu a výpadky majú okamžitý vplyv na podnikanie. Nový APC Smart-UPS zdroj s lítium-iónovými batériami poskytuje odolnú ochranu napájania s podporou cloudu pre vzdialenú administráciu prostredí edge computing.“

Mnohé firmy v súčasnosti implementujú stratégie digitálnej transformácie s cieľom zvýšiť efektivitu, produktivitu a ziskovosť. Výsledkom je, že IT systémy sa zavádzajú bližšie k miestu, kde sa dáta generujú, spracovávajú a spotrebúvajú. Tento trend je známy ako edge computing.

Interaktívne rady APC Smart-UPS Line Interactive UPS

Súčasťou interaktívnej série Smart-UPS od spoločnosti APC sú modely 500, 750, 1000 a 1500VA, ktoré sú dostupné ako 1U Rack / Tower / Wall Mount (500VA) a 2U & 3U Rack mount (750, 1000, 1500VA). Nové zdroje UPS ponúkajú úsporný režim s 97% účinnosťou, automatickú reguláciu napätia (AVR) a prepäťovú ochranu.

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sú nové APC Smart-UPS zdroje ideálne pre umiestnenie do malých priestorov, môžu sa jednoducho integrovať do IT systémov, akými sú hyperkonvergovaná infraštruktúra (HCI), racky alebo nástenné systémy, ako napríklad nástenný modul EcoStruxure™ Micro Data Center C-Series 6U Wall Mount od Schneider Electric. V spojení s nástrojom APC Local Edge Configurator je možná optimalizácia napájania, chladenia a inštalácie v maloobchodných predajniach, pobočkách až po priemyselné, vzdelávacie a zdravotnícke inštitúcie.

Možnosti APC Smart-UPS pre požiadavky miestnej a vzdialenej správy

Modely EcoStruxure Ready APC Smart-UPS obsahujú PowerChute™ Business Edition pre ľahké bezobslužné vypnutie. Pridávná karta UPS Network Management Card integruje APC Smart-UPS so Schneider Electric EcoStruxure IT™ - oceňovaným Data Center Infrastructure Management (DCIM) softvérom budúcej generácie pre zjednodušenú vzdialenú správu. Medzi ďalšie benefity, ktoré zvyšujú spoľahlivosť a znižujú riziko výpadkov patrí monitorovanie IT systémov prostredníctvom APC partnerov a Managed Service Providers (MSP’s) alebo vďaka využitiu služby vzdialeného monitorovania EcoStruxure Asset Advisor od Schneider Electric.

Pridajte výhody lítium-iónovej technológie pre spoľahlivejšie IT služby

Lítium-iónové batérie sú navrhnuté tak, aby vydržali väčšie kolísanie teploty, zabezpečujú vysoký výkon pri teplotách do 40 °C s tým, že v niektorých zariadeniach nevyžadujú ďalšie chladenie. Lítium-iónové batérie sú ľahšie a kompaktnejšie ako ich ekvivalenty VRLA, pre ich jednoduchšiu manipuláciu a inštaláciu, a sú účinnejšie v cykloch nabíjania / vybíjania. Batérie znižujú celkové náklady vďaka dlhšej životnosti a nižšej cene servisu a výmeny.

Nové APC Smart-UPS zdroje budú dostupné počas prvého kvartálu 2020. Ak chcete získať viac informácií, navštívte webovú stránku Schneider Electric.

Schneider Electric

Všetky autorove články
Schneider Electric smart-UPS bateria litium ion

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať