CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Spoločnosť Zyxel predstavuje nový distribučný kanál pre riešenie Nebula

Tlačové správy
0

Distribútorom s pridanou hodnotou sa stala spoločnosť Entec Solutions s.r.o.

Zyxel získal nového partnera pre distribúciu cloudovej správy siete Nebula. Entec Solutions s.r.o. sa stal distribútorom s pridanou hodnotou tohoto riešenia.

„Distribúcia s pridanou hodnotou nášho moderného kľúčového riešenia Nebula je pre nás inovatívnou cestou obsluhy súčasného predajného kanála. Spoločnosť Entec je špecialistom na dodávku enterprise produktov a naše riešenie cloudovej správy sieťových prvkov vhodne zapadá do jej stávajúcej technologickej ponuky a logicky využíva interných synergií,“ dodáva Radek Hofman, Channel Manager pre Česko a Slovenko v spoločnosti Zyxel.

Zyxel Nebula je 100 % cloudové sieťové riešenie, ktoré centrálne riadi na diaľku všetky káblové, bezdrôtové a bezpečnostné zariadenia Nebula. Vedľa kreditového licenčného modelu, ktorý predplatiteľom uľahčuje plánovanie licenčných poplatkov, spoločnosť Zyxel ponúka aj mimoriadne flexibilnú obmedzenú celoživotnú licenciu. Poskytovatelia riadených služieb a organizácie využívajúce túto licenciu tak majú k dispozícii dlhodobú a bezproblémovú službu, ktorá nevyžaduje každoročnú obnovu. Služba je užívateľom bez akýchkoľvek ďalších nákladov k dispozícii aj po výmene licencovaných zariadení Nebula, čo znižuje celkové náklady na ich vlastníctvo.

„S novou distribúciou Zyxel Nebula pre cloudovú správu sietí rozširuje Entec Solutions s.r.o. svoje doterajšie portfólio o ďalšie atraktívne riešenie. Vnímame Zyxel Nebula ako veľmi zaujímavú obchodnú príležitosť, ktorú ako dúfame, ocenia stávajúci zákazníci a zároveň sa nám otvára priestor pre získanie nových partnerov,“ hovorí David Takač, obchodný riaditeľ Entec Solutions s.r.o.

Bližšie informácie o riešení Nebula nájdete na stránkach spoločnosti Zyxel.

ABOXS Communications s.r.o.

Všetky autorove články
ZyXEL Nebula

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať