CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Stopercentná ochrana pred odpočúvaním a nahrávaním

Tlačové správy
0

SpyShop24.sk uvádza na slovenský trh generátor bieleho šumu Druid DS-600, profesionálne riešenie, ktoré ako jediné zabezpečí 100% ochranu pred odpočúvaním, alebo nahrávaním.

Generátor bieleho šumu Druid DS-600 umožní bezpečné vedenie rozhovorov a jednaní. Miesto schôdzky nie je potrebné najprv podrobiť prehliadke a odhaliť prípadné nahrávacie zariadenia. Často to ani nie je možné. Druid DS-600 celkom eliminuje všetky typy a možnosti odpočúvania, vrátane jednoduchého nahrávania rozhovorov. Rieši aj odpočúvanie cez stenu, laserové odpočúvania, skrytý diktafón, alebo len zapnuté nahrávanie mobilného telefónu.

Druid DS-600 pracuje na princípe dynamického generovania akustického rušenia, ktoré prebieha súčasne s vedením rozhovoru. Intenzita rušenia je vyššia, než hlasitosť hovoru, preto nie je žiadne zariadenie schopné tento rozhovor účinne zaznamenať. Algoritmus generovania ruchu znemožňuje pri zázname ruch odfiltrovať a nahrávky sú celkom nezrozumiteľné a nemajú žiadnu informačnú hodnotu.

 „Druid DS-600 je najúčinnejšou ochranou pred odpočúvaním a nahrávaním. Ako jedno z mála riešení na svete poskytuje stopercentnú ochranu,“ vysvetľuje Přemysl Lezianka, manažér SpyShop24.sk pre Slovensko, a dodáva: „Zariadenie sa ľahko ovláda a je úplne mobilné, čo umožňuje viesť rozhovory kdekoľvek bez obáv z odpočúvania.“.

Druid DS-600 umožňuje bezpečný rozhovor až 6 osobám, používa headset  s vysokou kvalitou zvuku a ľahko sa ovláda. Vzájomne je možné prepojiť až 3 tieto prístroje a tým rozšíriť konferenciu až na 18 osôb. Rušenie je tak dokonalé a intenzívne, že ani blízko stojaca osoba nie je schopná rozlíšiť rozhovor od generovaného šumu.

Zariadenie má vstavaný akumulátor, ktorý ponúka až 6 hodín prevádzky. Druid DS-600 môže byť pripojený aj k bežnej sieti 230 V. Súčasťou dodávky sú aj 4 kusy headsetov Plantronics Audio 355.

Technické špecifikácie
Typ šumu: dynamické generovanie akustického rušenia - deformácia + odraz
Počet kanálov (používateľov): 6
Typ headsetov: slúchadlá s mikrofónom jack 3,5mm
Napájanie: sieťové AC 230V a  NiMh akumulátor 3700 mAh
Doba prevádzky: na akumulátor 4–6h, na adaptér neobmedzená
Doba nabíjania akumulátora: 9 hod
Indikácia: stav batérií a úroveň hlasitosti kanálov
Rozmery: 23 × 6,5 × 17 cm
Hmotnosť: 1740g (hlavná jednotka)

Cena a dostupnosť:
Generátor bieleho šumu Druid DS-600 značky Digiscan Labs je vyrábaný v Európe a je dodávaný na objednávku na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu Spyshop24.sk. Orientačná cena je 2 600 EUR.

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Druid DS-600

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať