ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

SuperLetuška bude lietať pod taktovkou Miroslavy Zelenákovej

Tlačové správy
0

Moderný letenkový portál superletuska.sk, ktorý sa už udomácnil na slovenskom trhu, bude viesť Miroslava Zelenáková. Nová Country Manager Slovakia prišla na túto pozíciu z pelicantravel.com.

Spoločnosť Asiana, prevádzkujúca portál superletuska.sk, neustále rastie. Len za minulý rok sprostredkovala predaj 294 560 leteniek, teda o takmer 50 % viac než v predchádzajúcom roku. „Bohaté skúsenosti s predajom leteniek na českom trhu sme sa rozhodli zúročiť na Slovensku už v polovici minulého roka, kedy sme spustili portál superletuska.sk. Tento trh má stále kam rásť, a preto prišiel čas na vytvorenie pobočky s vlastným vedením,“ uvádza Josef Trejbal, CCO spoločnosti Asiana, ktorá na Slovensku prevádzkuje portály superletuska.sk a mapaleteniek.sk.

Na pozíciu novej Country Manager Slovakia nastúpila Miroslava Zelenáková, ktorá zodpovedá za komplexné riadenie predajných aktivít spoločnosti Asiana na slovenskom trhu. Jej úlohou je otvorenie pobočky a vybudovanie tímu superletuska.sk. Okrem toho bude mať na starosti akvizíciu nových partnerov a hľadanie nových príležitostí a produktov, ktoré na trhu chýbajú. „Miroslava je silným lídrom s bohatými skúsenosťami a nápadmi, a preto sme radi, že prijala našu ponuku,“ doplňuje Josef Trejbal.

Do spoločnosti Asiana prišla Zelenáková z pelicantravel.com, kde pracovala od roku 2006. Kariéru zavŕšila pozíciou Product Director, ktorá spočívala v riadení šesťčlenného tímu a zlepšovaní interných a systémových procesov. Mirka vyštudovala politológiu na Paneurópskej vysokej škole a tiež obor produkcia a manažment na Filmovej a televíznej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Hovorí anglicky, dorozumie sa nemecky a učí sa ruský jazyk. Voľný čas trávi športovaním a tancom.

Spoločnosť Asiana, funguje na českom trhu od roku 1993, kde má päť strategicky rozmiestnených pobočiek; na Slovensko expandovala len nedávno. Servis špičkovej kvality je zaručený tým, že spoločnosť mapuje 12 letísk, 521 destinácií a k dispozícii sú 4 milióny kombinácií termínov, cien a destinácií. Celé vyhľadávanie trvá len dve sekundy; stačí sa rozhodnúť, do ktorého kúta sveta sa chce zákazník vybrať.

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
superletuska

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať