SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

TCL ako globálna Top 2 značka LCD televízorov získava pre svoje televízory dve ocenenia CES® 2023 Innovation Awards

Tlačové správy
0

Spoločnosť TCL Electronics, jeden z dominantných hráčov na globálnom trhu televízorov a popredná spoločnosť v oblasti spotrebnej elektroniky, potvrdzuje svoje dominantné postavenie a podľa dát spoločnosti OMDIA v správe Global TV Sets 2022 H1 zaujíma na globálnom trhu LCD televízorov pozíciu Top 2. TCL Electronics je navyše poctená ziskom dvoch aktuálnych ocenení CES® 2023 Innovation Awards udelených televízorom TCL Mini LED 4K TV 75C935 a TCL Mini LED 4K TV 75C835. Oba televízory sa vyznačujú výrazným, inovatívnym dizajnom a technologickými vymoženosťami, ktoré u porotcov získali vysoké body naprieč hodnotiacimi kritériami, a pripojili sa tým k elitnej skupine ďalších ocenených produktov.

Jedinečný zážitok pri sledovaní obsahu na oceňovaných televízoroch

Spoločnosť TCL ako inovátor technológie podsvietenia Mini LED potvrdzuje svoj produktový rad C vedúcim postavením na trhu televízorov. Ocenenia CES ® Innovation Awards sú udeľované v rámci každoročnej súťaže, ktorá hodnotí výnimočný dizajn a použité technické riešenia pri produktoch spotrebnej elektroniky. Udeľovanie ocenení konané v New Yorku predchádza vlastnému veľtrhu CES® 2023, ktorý sa koná v januári budúceho roku v Las Vegas.

Po rokoch, ktoré TCL venovala vývoju a rozvoju technológie Mini LED, je táto spoločnosť poctená ziskom dvoch ocenení CES® 2023 Innovation Awards pre televízory TCL Mini LED 4K TV 75C935 a TCL Mini LED 4K TV 75C835 (6 – Series 75R655 na americkom trhu).

Ocenený televízor TCL 75C935 predstavuje najnovšiu generáciu televízorov s podsvietením Mini LED. Super tenký a elegantný dizajn v kombinácii s výnimočným zvukom a obrazom zabezpečil, že tento produkt vyčnieval z radu ostatných a zaujal porotu v kategórii “Domáce Audio a Video”. Tento 75palcový televízor je malým zázrakom, ktorý kombinuje Mini LED a QLED technológiu a poskytuje revolučný obraz s 1 920 lokálnymi stmievateľnými zónami (Full Array Local Dimming Zones) v rozlíšení 4K, prirodzené farby a obnovovaciu frekvenciu 144 VRR. TCL 75C935 prináša taktiež audio zážitok s technológiami AI Sonic Adaptation a Sound Tracking na dosiahnutie prémiového, obklopujúceho pódiového zvuku Dolby Atmos® 3D. Navyše je televízor vybavený integrovanou platformou Google TV pre individualizovaný osobný zážitok.

Druhý ocenený televízor TCL 75C835 Mini LED 4K TV potvrdzuje dominantnú pozíciu značky v danej kategórii. Pokročilá technológia zobrazovania, štíhly dizajn a dostupná kvalita výkonu domáceho kina prináša bezkonkurenčný kontrastný obraz ovládaný v zónach, bohaté sýte farby s technológiou Quantum Dot a vysoký jas vďaka technológii HDR Pro Pack vrátane Dolby Vision IQ® pre vyšší jas s paletou sýtych farieb. Televízory C835 na platforme Google TV prinášajú inteligentné rozhranie, ktoré sa presadzuje medzi užívateľmi a ponúka im všetko, čo chcú vidieť alebo prehrávať. Obnovovacia frekvencia až 144 Hz transformuje obraz za využitia tisícich Mini LED diód o veľkosti mikrometrov pre nekompromisný kontrast a žiarivo plynulé zobrazenie. Podsvietenie TCL Mini LED napája až 360 zón na riadenie kontrastu a technológia AiPQ Engine™ využíva strojové učenie na vylepšenie farieb, kontrastu a čistoty obrazu.

Spoločnosť TCL sa teraz pripravuje na svoj návrat na veľtrh CES® 2023, najvplyvnejšiu technologickú udalosť na svete, ktorá sa koná v americkom Las Vegas v januári budúceho roku. Návštevníci budú môcť objaviť ocenené televízory a ďalšie revolučne, vysoko výkonné televízory a produkty na stánku TCL.

O spoločnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rýchlo rastúca spoločností v oblasti spotrebnej elektroniky a popredný hráč na globálnom trhu televízorov. Spoločnosť bola založená v roku 1981 a teraz pôsobí na viac než 160 trhoch po celom svete. Spoločnosť TCL sa špecializuje na výskum, vývoj a výrobu produktov spotrebnej elektroniky, ako sú televízory, audio zariadenia a inteligentné domáce spotrebiče. Navštívte domovskou stránku TCL na adrese https://www.tcl.com.

 

Zobrazit Galériu

TCL Electronics

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať