SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Telekom dnes uvádza nový kanál Českej televízie pre seniorov ČT3

Tlačové správy
0

Telekom dnes zaradil do programovej ponuky svojich TV služieb nový televízny kanál ČT3 z dielne českej verejnoprávnej televízie. Nový kanál zahájil svoje vysielanie dnes o 9:00 hod. a na Slovensku ho môžu sledovať diváci na všetkých televíznych platformách Telekomu - Magio TV, Magio Sat, Magio Go a DIGI TV.

Nový kanál sa zameriava na divákov v staršom veku, ktorí sú v súčasnej situácii najohrozenejšou skupinou, ktorá trávi doma naviac času. Programová ponuka sa bude opierať o výber zo zlatého televízneho fondu, tematické magazíny a informačný servis.

Kde je možné sledovať nový kanál pre seniorov ČT3 v HD:

  • Magio TV od základnej ponuky
  • Satelitná TV Magio Sat od základnej ponuky
  • Digi TV od základnej ponuky
  • Aplikácia Magio GO v balíku Premium

„Sme nesmierne radi, že aj naši seniori môžu sledovať nový kanál českej verejnoprávnej televízie ČT3. Pri jeho sledovaní a v spoločnosti známych hlásateliek si môžu osviežiť spomienky na generačné programy zo zlatého fondu, ako sú napríklad seriály Eliška a její rod, Byli jednou dva písaři, historickú súťaž O poklad Anežky České, Dynastie Nováku a mnohé ďalšie,“ povedal manažér vývoja televízneho obsahu Telekomu Andrej Miklánek.

TV stanice a filmy zadarmo

Všetkým TV zákazníkom Telekom automaticky a bezplatne dočasne sprístupnil aj množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov. Deti sa môžu tešiť z Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu skrátiť chvíle na MTV Dance, MTV Hits či MTV Rock. Fanúšikovia filmov môžu sledovať FilmBox Extra či FilmBox Premium. O aktiváciu nie je potrebné žiadať, kanály sú sprístupnené automaticky. Pre zobrazenie TV kanálov sa odporúča reštart Magio boxu.

Telekom

Všetky autorove články
Telekom Magio TV ct3 program stanica

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať