SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Tipy na atraktívne darčeky od Niceboy

Tipy na darčeky
1

Špeciálny projekt 

Elektronika je osvedčeným darčekom pre všetky vekové kategórie, obzvlášť pre mladých ľudí, ktorí by si bez nej nedokázali predstaviť svoju existenciu, pretože sú súčasťou ich aktívneho životného štýlu. Ak premýšľate nad darčekom, ktorý by obdarovaného skutočne potešil, prinášame tip na zaujímavé a cenovo dostupné slúchadlá, prenosný reproduktor vhodný do každého počasia, a majiteľov áut určite poteší technologicky vyspelá autokamera.

True wireless slúchadlá HIVE Podsie 2021

Slúchadlá s atraktívnym dizajnom majú vďaka akustickým meničom s priemerom 8 mm, kodeku AAC a technológii MaxxBass vynikajúci zvuk s mohutnými basmi, prekreslenými stredmi a ostrými výškami. Slúchadlá komunikujú cez Bluetooth 5.1, takže nehrozia výpadky a po vytiahnutí s boxu sa automaticky spárujú so smartfónom, či iným zariadením. Používateľov poteší aj veľmi dlhá výdrž batérií, Batéria v slúchadlách vydrží 9,5 hodiny a celková kapacita spolu s nabíjacím puzdrom je až 35 hodín počúvania. Slúchadlá sa pohodlne ovládajú pomocou Smart Buttons a integrovaný mikrofón s redukciou okolitého šumu vám umožní nerušené telefonovanie. Slúchadlá sú odolné proti vode a prachu podľa štandardu IP54, takže ich bez obáv môžete používať aj pri outdoorových aktivitách.  Navyše ich v praktickom puzdre len tak nestratíte.

Cena: 38 €
Viac informácií na www.niceboy.eu

Prenosný reproduktor RAZE 3 Titan

Napriek malým rozmerom dokáže tento reproduktor hudobným výkonom až 50 W dokáže ozvučiť párty doma aj vonku, či dokonca pri bazéne, pretože je vodotesný podľa štandardu IP67. Na jedno nabitie vydrží hrať až 15 hodín. Dá sa využiť aj ako powerbanka pre váš telefón či tablet a vďaka integrovanej anténe prehráva FM rádio s integrovanou anténou. RAZE 3 Titan môžete bezdrôtovo pripojiť cez Bluetooth 5.0 a podporuje aj prehrávanie z microSD karty, USB flash disku a cez audiokábel s 3,5 mm Jack konektorov. Môžete tiež priamo cez reproduktor realizovať hands-free telefónne hovory. Na ozvučenie väčšej párty, alebo na dosiahnutie stereo reprodukcie môžete pomocou funkcie True Wireless prepojiť dva reproduktory navzájom.

Cena: 77 €
Viac informácií na www.niceboy.eu

Autokamera PILOT XR Radar

Kamera umožňuje záznam obrazu v natívnom rozlíšení 2K, interpolovanom 4K, prípadne fullHD  rozlíšením so snímkovom frekvenciou 60 fps. Objektív so siedmimi sklenenými optickými členmi a svetelnosťou f/1,8 je zárukou kvalitného obrazu aj v horších svetelných podmienkach večer a v noci. Široký uhol záberu 170° pokryje všetko, čo sa pred vaším vozidlom deje. PILOT XR Radar má databázu rýchlostných radarov a integrované GPS umožňuje doplniť obrazový záznam údajmi o polohe a rýchlosti a zobrazuje trasu vo vlastnom prehrávači s podporou Google maps. Výhodou je jednoduchá inštalácia pomocou magnetického držiaka a ovládanie cez WiFi pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Kamera je vybavená prehľadným displejom s rozmermi 2,45", takže aj bez mobilnej aplikácie je ľahko ovládateľná a menu čitateľné. Najmodernejší kodek H.265 umožňuje úsporné ukladanie videí so zachovaním všetkých detailov. G-senzor v prípade nehody uzamkne aktuálnu nahrávku a ochráni ju pred vymazaním.

Cena: 154 €

Viac informácií na www.niceboy.eu
 

Zobrazit Galériu

Niceboy

Všetky autorove články

1 komentár

Ste zdvihli na Vianoce ceny? Kúl, nekúpime ;) reakcia na: Tipy na atraktívne darčeky od Niceboy

8.12.2021 17:12
;)
Reagovať

Pridať komentár