CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Tipy na valentínske darčeky

Tipy na darčeky
0

Ultrazvuk pre krásnu pleť

Darujte svojej láske pedantnú pomocníčku pri očistných rituá­loch pokožky tváre, krku a dekoltu – ultrazvukovú špachtličku na čistenie pleti Orava Venere-1. Dôkladne, ale šetrne zbaví pleť odumretých buniek a zo zanesených pórov hĺbkovo odstráni toxické látky spôsobujúce zápaly pokožky a akné. Jemnou masážou stimuluje krvný obeh, aby sa pleť prežiarila do krásy, redukuje vrásky a odstraňuje kruhy pod očami. Pri práci jemne vibruje, vďaka čomu je očista niekoľkonásobne účinnejšia ako klasické manuálne čistenie. Je vhodná aj pre citlivú pleť. Kúpite ju v e-shope značky Orava za 29,90 EUR.

Viac informácií: www.orava.eu

Pre štýlový strih – aj so vzormi po bokoch

Darujte mužovi svojho srdca celokovový zastrihávač vlasov s nabíjateľným akumulátorom Orava VS-413. Hoci vyzerá retro, je vybavený modernou technológiou – má zabudovaný nabíjateľný Li-ion akumulátor. Na jedno nabitie vydrží strihať 25 minút. Vďaka trom nožom z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s dĺžkou strihu 1, 3 a 6 mm je okrem bežného účesu ako stvorený aj na tvarovanie atraktívnych vyholených vzorov po bokoch hlavy, ktoré sú teraz také trendy. Vášmu mužovi výborne poslúži aj na zastrihávanie brady. Kúpite ho v e-shope značky Orava za 29,90 EUR.

Viac informácií: www.orava.eu

JBL Tune Beam 

Ergonomické a vodovzdorné slúchadlá TWS so 6 mm akustickými meničmi vám poskytnú 48 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass Sound. Oceníte intuitívne ovládanie dotykom. Vďaka technológiám Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či chcete tlmiť hluky okolia, alebo počuť, čo sa okolo vás deje. Funkcia TalkThru vám umožní porozprávať sa bez toho, aby ste si museli slúchadlá zložiť. Váš hlas pri telefonovaní snímajú štyri mikrofóny. Zvuk podľa vašich preferencií si doladíte v aplikácii JBL Headphones. Bluetooth 5.3 umožňuje streamovať synchronizovaný zvuk nezávisle do každého slúchadla, takže môžete použiť jedno alebo obe slúchadlá. Farby: čierna, biela, modrá, fialová.

CENA: 99,99 €
Viac info: www.jbl.sk

Valentínska cena: 84,99 EUR platí do 15. 2. 2024.

JBL Bar 800

Kvalitný 5.1.2-kanálový soundbar s odnímateľnými priestorovými reproduktormi a technológiou Dolby Atmos pre náročných divákov a poslucháčov. Výkon 720 W umožní ozvučiť aj väčšiu izbu, halu či klubovňu. Zadné priestorové reproduktory sú napájané z batérií a prenos zvuku je bezdrôtový, takže nemusíte ťahať káble. Technológia PureVoice zaistí zreteľné dialógy aj v prípade dunivých efektov v akčných filmoch. Soundbar podporuje streamovanie z AirPlay, Alexa Multi-Room Music či Chromecast built-in. Samozrejmosť je jednoduchá kalibrácia zvuku podľa posluchového priestoru.

CENA: 899,99 €
Viac info: www.jbl.sk

Valentínska cena: 759,99 EUR platí do 15. 2. 2024.

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár