ASUS_122021 ASUS_122021 ASUS_122021

Tlačová správa SlovakiaTech Forum - Expo 2021

Tlačové správy
0

SlovakiaTech Forum-Expo 2021 už na budúci týždeň otvorí svoje brány! Organizátori sú pripravení aj na aktuálne pandemické opatrenia.

SlovakiaTech Forum-Expo 2021 už v utorok 14.9.2021 v košickom Kulturparku otvorí svoje brány pre nadšencov inovácií a nových technológií. Stovka domácich a zahraničných spíkrov na najväčšom podujatí tohto druhu na Slovensku predstaví svoje novinky počas dvoch dní až na troch samostatných pódiách súčasne. Uvidíte najnovšie lietajúce auto Air Car od slovenského konštruktéra Štefana Kleina, prvý „hamburger zo skúmavky“ od Holanďana Marka Posta, ale aj živý hackerský útok odborníka na kybernetickú bezpečnosť Eduarda Jenča.

Organizátori pozorne sledujú najnovšie pandemické opatrenia a sú pripravení podujatie zvládnuť s prihliadnutím na bezpečnosť všetkých účastníkov 3. ročníka SlovakiaTech 2021. Medzi základné opatrenia patrí povinná registrácia všetkých účastníkov na webe www.slovakiatech.sk . Vstup na podujatie je bezplatný a voľný pre každého účastníka po vyplnení krátkeho online formulára. Registrovaní dostanú na svoje e-mail QR kód, ktorý bude potom ich vstupenkou na podujatie. Konferencia je zaradená do kategórie kultúrneho podujatia, v režime OTP (osoby plne očkované, testované s negatívnym výsledkom testu na Covid-19 PCR alebo Lamp 72 hod. od odberu, antigénový test 48 hod. od odberu alebo osoby, ktoré prekonali ochorenie pred nie viac ako 180 dňami.

Prosíme všetkých účastníkov, aby si pri vstupe na SlovakiaTech prekryli horné dýchacie cesty rúškom. Pre ich bezpečnosť sme zabezpečili aj Ruvirex Air - systém ochrany zdravia (certifikovaná technológia na trvalú - prírodnú – dezinfekciu priestorov). Vzduchotechnika v priestoroch konania podujatia bude mať špeciálne filtre a čističe na ničenie vírusov a baktérií ekologickou technológiou.

Nakoľko v čase konania SlovakiaTech Forum-Expo 2021 (14. a 15.9.2021) sa v Košiciach uskutočnia aj ďalšie dve významné masové podujatia (Návšteva pápeža Františka a cyklistické preteky Okolo Slovenska), odporúčame našim návštevníkom, aby do Košíc pricestovali v predstihu najlepšie už v pondelok 13.9.2021.

Tešíme sa na vás už v utorok 14. septembra o 9.00 hod. v košickom Kulturparku na SlovakiaTech 2021! 

SlovakiaTech Forum- Expo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať