NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

To najlepšie a najdôležitejšie z VMworld 2021 v podaní miestnych odborníkov

Technológie
0

Špeciálny projekt

Najdôležitejšie informácie z nedávnej celosvetovej konferencie sa dozviete na online podujatí VMworld 2021 Experience Day, ktoré sa uskutoční 18. októbra.

Priemerný podnik dnes prevádzkuje približne 500 aplikácií v rôznych cloudoch. Tri štvrtiny zákazníkov VMware používajú jeden alebo dva verejné cloudy a 40 % používa tri alebo viac. Tento multicloudový prístup urýchľuje vývoj aplikácií a inovačný cyklus a zvyšuje agilitu a odolnosť podniku. Multicloudové prostredie je však podstatne rozmanitejšie, zložitejšie a distribuovanejšie ako všetko, s čím sa podniky stretávali v minulosti. Ako sa z toho dostať? Aj na túto otázku odpovedala každoročná celosvetová konferencia VMworld, ktorá sa konala začiatkom októbra tohto roku.

Najdôležitejšie a najzaujímavejšie informácie z VMworldu 2021, ktoré pomôžu firmám na ich úspešnej digitálnej ceste, predstavia odborníci z českého a slovenského tímu na online seminári VMworld Experience Day. Karel Rudišar a Pavel Kovář budú hovoriť o inteligentnom prístupe ku cloudu pre éru viacerých cloudov a o nových službách VMware Cross-Cloud, ktoré poskytujú slobodu, flexibilitu a bezpečnosť v akomkoľvek cloude, ako aj o tom, ako modernizovať všetky aplikácie s lepšou hospodárnosťou a menším rizikom pomocou VMware Cloud.

Odborník na bezpečnosť Ondřej Číž predstaví novinky, ktoré zákazníkom umožňujú lepšie zabezpečiť všetky aplikácie, zefektívniť ich a uľahčiť ich používanie. Michal Minařík a Andrzej Jeruzal budú hovoriť o službe Secure Access Service Edge a portfóliu VMware Edge, ktoré umožňuje organizáciám spúšťať, spravovať a zabezpečovať aplikácie v blízkych a vzdialených okrajových lokalitách. Predstavené budú aj nové produkty partnera – spoločnosti Autocont.

VMworld 2021 Experience Day sa uskutoční v pondelok 18. októbra o 9:30 hod. Podrobné informácie, program a registračný formulár nájdete na webovej stránke podujatia. Účasť na poldňovej virtuálnej konferencii je samozrejme bezplatná.

 

VMware

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať