CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Tretí ročník viedenského Comic Conu bude hostiť hviezdy z Marvelu či Pána prsteňov!

Tlačové správy
0

Všetci priaznivci filmov, seriálov, anime, manga, komiksov či gamingu už o pár mesiacov zažijú neopakovateľné podujatie. Tretí ročník viedenského Comic Conu (VIECC) znovu otvorí svoje brány od 18. do 19. novembra 2017 v priestoroch viedenského výstaviska Messe Wien.

Medzinárodné hviezdy

Comic Con vo Viedni bude opäť hostiť viaceré mega hviezdy zábavného priemyslu. Jednou z najväčších osobností na VIECC je tento rok Benedict Wong. Herec sa zviditeľnil účinkovaním v marvelovskom blockbustri Dr. Strange. Benedict len nedávno dokončil nakrúcanie veľkofilmu Avengers: Infinity War a zakrátko sa objaví po boku Scarlett Johansson, Roberta Downey Jr., Chrisa Evansa, Benedicta Cumberwatcha či Toma Hiddlestona. Ďalšou z nich je herec Sebastian Roché, ktorý sa preslávil ako Balthazar v seriáli Supernatural či v obľúbených Upírskych denníkoch. Mnohí fanúšikovia si určite pamätajú aj Charlesa Martineta, ktorý prepožičal svoj hlas legendárnej postave Super Mario. Famózny britský herec John Rhys Davis, známy vďaka postave Gimliho z legendárnej trilógie Pán prsteňov, tento rok doženie svoju návštevu, ktorá bola pôvodne naplánovaná na minulý rok.

Osobnosti za filmovým plátnom

Brány festivalu prekročí aj renomovaný komiksový autor Scott Snyder, ktorý stojí za úspešnými dielami ako Batman, American Vampire, Swamp Thing a Superman. Na podujatí nebude chýbať ani Emanuela Lupacchino, ktorá sa VIECC zúčastnila už minulý rok. Emanuela spolupracuje s Marvelom, DC a mnohými ďalšími. V ďalšej línii sa predstaví známy komiksový umelec Adi Granov zodpovedný za Iron Mana, X-mena, Spidermana, Kapitána Amerika a ďalších hrdinov z Marvelu.

Veľké mená Cosplay potvrdili účasť na VIECC

Až z Filipín na festival zavíta obrovská hviezda Cosplay Liui Aquino. Liui je veľký profesionál, ktorý je mimoriadne populárny na sociálnych sieťach. Na Facebooku má až 240-tisíc fanúšikov a na Instagrame ho sleduje viac než 100-tisíc ľudí. Preslávil sa Cosplay Štikúta (Ako vycvičiť draka), Hira a Tadashiho

Hamada (Veľká šestka) a Jacka Frosta (Legendárna partia). Na VIECC zavíta aj Lux Cosplay z Rakúska, ktorý sa môže pochváliť 50-tisíc fanúšikmi na Facebooku. Festivalu sa už nemôže dočkať ani nemecká hviezda Cosplay Aigue-Marina.

Návštevníci podujatia budú mať možnosť získať autogram a fotografiu so všetkými vzácnymi hosťami. Exkluzívne lístky na večeru s jednou z hviezd sú dostupné už dnes na www.viecc.com.

 

Zobrazit Galériu

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať