CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

Výskum a vývoj
3

Napísanie knihy si vyžaduje oveľa viac než len dobrý nápad, ale vy nie vždy máte čas zvládnuť náročný proces písania sami. My AI eBook Creation Pro je rýchly a jednoduchý nástroj na písanie poháňaný umelou inteligenciou, ktorý by vám mohol pomôcť vytvoriť a publikovať vlastné elektronické knihy. Pritom celoživotné predplatné je teraz iba 34,99 USD.

Na používanie aplikácie My AI eBook Creation Pro nepotrebujete technické skúsenosti a nemusíte byť ani skúsený autor. Potrebujete len nápad, aby ste mohli začať vytvárať svoju knihu od základov. Umelá inteligencia pracuje rýchlo, ale nemusí vytvoriť celú knihu naraz. Dáva vám to možnosť prispôsobiť obsah tak, aby zodpovedal vašim predstavám. Nie je to však len nástroj na písanie. Môžete svoju knihu aj vypublikovať a potenciálne na nej začať zarábať. Nástroj celý proces zjednodušuje a prakticky automatizuje.  

Zdroj: mashable.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

rasa research tadalafil dosage reakcia na: Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

16.6.2024 12:06
<a href="http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis">cialis online reviews</a> Lu, luminal; Ba, basal
Reagovať

finasteride 1 mg by merck reakcia na: Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

29.2.2024 18:02
Other approved antibiotics for bovine respiratory disease treatment include aminoglycosides, especially spectinomycin and neomycin, macrolides in the form of tilmicosin and erythromycin, tylosin, penicillins amoxicillin and ampicillin, cephalosporin especially ceftiofur, and sulfonamides sulfamethazine and sulfadimethoxine <a href="http://propec.lol">discount finasteride</a>
Reagovať

Test? reakcia na: Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

26.10.2023 08:10
Ja zaujímavé, že na odkaze zdroja nie je oficiálna stránka, ale iba predaj doživotnej licencie (od partnera predajcu). Nie sú tam žiadne obrázky priamo aplikácie a ani iné detaily známe pre píšucich autorov, len vágne konšatovanie v popise. Navyše je tam len 1 recenzia. Neviem, toto sa mi vôbec nezdá ako dôveryhodná informácia. Vyzerá to veľmi podozrivo. Keby ste 'náhodou' písali o FinalDraft alebo CeltX (a iných) tak by ste videli ten rozdiel v obsahu a ponuke. Nič v zlom, ale tento článok by som na Vašom mieste stiahol a sledoval čo to je za 'haluz'.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať