ACER_112023 ACER_112023 ACER_112023

Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

Výskum a vývoj
1

Napísanie knihy si vyžaduje oveľa viac než len dobrý nápad, ale vy nie vždy máte čas zvládnuť náročný proces písania sami. My AI eBook Creation Pro je rýchly a jednoduchý nástroj na písanie poháňaný umelou inteligenciou, ktorý by vám mohol pomôcť vytvoriť a publikovať vlastné elektronické knihy. Pritom celoživotné predplatné je teraz iba 34,99 USD.

SAMSUNG 09 Advertisement

Na používanie aplikácie My AI eBook Creation Pro nepotrebujete technické skúsenosti a nemusíte byť ani skúsený autor. Potrebujete len nápad, aby ste mohli začať vytvárať svoju knihu od základov. Umelá inteligencia pracuje rýchlo, ale nemusí vytvoriť celú knihu naraz. Dáva vám to možnosť prispôsobiť obsah tak, aby zodpovedal vašim predstavám. Nie je to však len nástroj na písanie. Môžete svoju knihu aj vypublikovať a potenciálne na nej začať zarábať. Nástroj celý proces zjednodušuje a prakticky automatizuje.  

Zdroj: mashable.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Test? reakcia na: Umelá inteligencia pre vás za 35 dolárov napíše a vypublikuje e-knihy

26.10.2023 08:10
Ja zaujímavé, že na odkaze zdroja nie je oficiálna stránka, ale iba predaj doživotnej licencie (od partnera predajcu). Nie sú tam žiadne obrázky priamo aplikácie a ani iné detaily známe pre píšucich autorov, len vágne konšatovanie v popise. Navyše je tam len 1 recenzia. Neviem, toto sa mi vôbec nezdá ako dôveryhodná informácia. Vyzerá to veľmi podozrivo. Keby ste 'náhodou' písali o FinalDraft alebo CeltX (a iných) tak by ste videli ten rozdiel v obsahu a ponuke. Nič v zlom, ale tento článok by som na Vašom mieste stiahol a sledoval čo to je za 'haluz'.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať