Už aj Bratislava má svoj Piccadilly Circus s prvou „cash-less“ kaviarňou. Navštívte digitálne 365.café

Tlačové správy
0

Interaktívne digitálne hry, digitálne projekcie,  príjemné prostredie a k tomu dobrá káva. Deti sa môžu zahrať s minirobotmi a postarané bude aj o domácich miláčikov. V kaviarni 365, ktorá je súčasťou priestorov novovznikajúcej digitálnej banky 365, si na svoje prídu nielen kávičkári. Nebudete pritom potrebovať žiadnu hotovosť, pretože je výhradne „cash less“.

Vidieť rôzne scenérie na jednom mieste? Nech sa páči. Galéria, vesmír, príroda či snehom zasypané hory. Vďaka digitálnym projekciám sa človek dostane za okamih kamkoľvek. Je len na ňom, kde sa rozhodne dať si svoju kávu. Popritom sa tiež môže dozvedieť rôzne zaujímavosti. Napríklad aj to, koľko detí sa dnes narodilo, počet odoslaných e-mailov, zverejnených tweetov či predaných smartfónov.

365 sa hlási k idei „cash-less society“ a svojich klientov chce viesť k tomu, aby nepoužívali hotovosť. Bezhotovostné platby sú najbezpečnejším a najkomfortnejším spôsobom narábania s peniazmi, preto aj 365. café je úplne „cash less“. „Dnes už má kartu prakticky každý človek , no nie vždy nosí pri sebe hotovosť. Práve preto sme sa rozhodli spraviť to opačne, než boli ľudia doposiaľ v takýchto prevádzkach zvyknutí,“ vysvetľuje koncept Marek Šupa, CEO 365.bank.

Dominantným prvkom kaviarne je vizuálne umenie, ktoré dotvára jej celkovú atmosféru. „Digitálne technológie sa stávajú súčasťou nášho každodenného života. Vstupujú do verejného aj súkromného prostredia a ponúkajú nám rôzne scenáre interakcie. Práve forma interakcie sa stáva kľúčovou pri spôsobe, akým sa bude digitálny obsah “konzumovať”. Interaktívny bar, ktorý bol vytvorený pre 365 na mieru, predstavuje hravé rozhranie so širokými možnosťami jeho využitia,“ hovorí Ján Šicko, vizuálny umelec a autor projekcií.

Na spríjemnenie času stráveného v kaviarni môžu poslúžiť napríklad interaktívne digitálne hry vo vnútri, ale aj na jej vonkajšom priečelí. Toto priečelie svojimi LED panelmi pripomína menšiu verziu londýnskeho Piccadilly Circus so zahnutou obrazovkou, ktorá je na Slovensku prvá svojho druhu. Už v najbližších dňoch na nej pribudne „street game“, do ktorej sa bude môcť zapojiť ktokoľvek, kto práve prechádza okolo, prostredníctvom  smartfónu.

365. café celkovým konceptom odráža filozofiu našej banky. Bude pritom plniť nielen funkciu kaviarne, ale zároveň miesta, kde sa chceme stretávať a rozprávať s našimi klientmi,uzatvára Marek Šupa.

365. café nájdete na Žižkovej ulici 9 na bratislavskom Zuckermandeli.

365.bank

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať