CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Veracomp Slovakia hlási posilnenie tímu

Tlačové správy
0

Veracomp Slovakia je rýchlo rozvíjajúci sa VAD distribútor IT produktov. Ich cieľom je dodávať funkčné a bezpečné riešenia z rôznych oblastí IT. Na Slovensku dosiahol medziročný nárast v obrate vo výške 70% z roku 2017. Rozhodne neotáľa a svoj tím neustále dopĺňa.

Viliam Kocian – nová posila
Svoje dlhoročné skúsenosti z IT oblasti sa rozhodol ďalej rozvíjať v spoločnosti Veracomp Slovakia. Viliam Kocian pôsobí na IT trhu viac ako 15 rokov. „Rozhodol som sa pre zmenu. S Veracompom sme spolupracovali takmer od jeho založenia. Vždy som sa rád stretával už s terajšími mojimi kolegami. Som rád, že môžem byť súčasťou budovania silného mena pre Veracomp na Slovensku.“ informoval Viliam Kocian, Account Manager zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

Cieľ je jasný: byť distribútor číslo 1 na Slovensku
Veracomp Slovakia má na Slovensku nemalé ciele – „Vieme kam smerujeme a čo je našim cieľom. Do 15 rokov od založenia sa chceme stať distribútorom číslo jedna na Slovensku aj v Čechách. Vieme, že to nie je jednoduchý cieľ. Ale robíme všetko pre to, aby sme ho dosiahli.“ vysvetľuje Naďa Bogdányi, marketingová špecialistka zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

Kolegov hľadajú naďalej
Klasické pohovory sa vo Veracomp Slovakia nekonajú. Aj počas nich udržujú uvoľnenosť a profesionalitu. Hľadajú odborníkov zo sveta IT. Viac zistíte na ich novom HR webe: kariera.veracomp.sk
 

Veracomp Slovakia s. r. o.

Všetky autorove články
Veracomp IT skusenost kolega posila pohovor

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať