SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Veracomp Slovakia s.r.o. mení svoje obchodné meno na Exclusive Networks Slovakia s.r.o.

Tlačové správy
1

Spoločnosť Veracomp sa stala súčasťou globálneho distribútora v oblasti kybernetickej bezpečnosti už v minulom roku, naďalej však v priebehu prechodného obdobia vystupovala pod svojím doterajším obchodným menom. S účinnosťou od 15. januára však svoje obchodné meno mení a na slovenskom trhu od tohto dátumu vystupuje ako Exclusive Networks Slovakia s.r.o.

Nová obchodná firma Exclusive Networks Slovakia s.r.o. bola do obchodného registra zapísaná dňa 15. 1. 2022. Ide iba o zmenu názvu spoločnosti, všetky ostatné údaje ostávajú bezo zmeny. Zmena názvu teda nemá žiadny vplyv na práva a povinnosti vyplývajúce zo súčasných zmluvných vzťahov.

S pobočkami v 40 krajinách a schopnosťou poskytovať služby zákazníkom vo viac ako 195 krajinách na piatich kontinentoch spoločnosť Exclusive Networks ponúka jedinečný model na báze „miestny predaj - globálne meradlo“ (local sale, global scale). Ten kombinuje lokálnu špecilizáciu s poskytovaním služieb prostredníctvom jedinej centrály s celosvetovou distribúciou.

 

Exclusive Networks

Všetky autorove články

1 komentár

Inak povedané: Museli sa s niekým spojiť, lebo krachujú a na Slovensku už nie je čo vyžrať za štátne zákazky. reakcia na: Veracomp Slovakia s.r.o. mení svoje obchodné meno na Exclusive Networks Slovakia s.r.o.

25.1.2022 10:01
Sa spájate, lebo krachujete? A na Slovensku už nie je čo vyžrať za štátne zákazky? Držím palce v tomto nehostinnom priestore, kde tlačia na zlacňovanie sa uživiť. Nuž príde doba, keď ítéčkár pôjde robiť manuálne práce a tá doba nie je ďaleko. Už teraz v štáte vykrikujú, že je veľa bielych golierov a že máme veľa vysokoškolákov. Zrejme potrebujú nevzdelaných somárov, ktorých môžu ošmeknúť a lacno odmeňovať, aby na nich robili zadarmo a oni si budú šúchať bruchá. Dobre, že sa mnohí rozhodli odísť z krajiny a týchto tu nechať, nech sa pozabíjajú, keď sú takýto. Btw štát už teraz neplatí Domovy sociálnych služieb. Čo bude o desať rokov? Ale odmeny si dať vianočné politici, to si dajú desať tisíce. Šak čo veď nech ľudia zdochnú.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať