Vianočná ponuka Orange - vaše nespotrebované dáta budú pomáhať

Telekomunikácie
0

Orange na tlačovej konferencii predstavil novinárom filozofiu na základe ktorej koncipoval svoju predvianočnú ponuku pre existujúcich aj nových zákazníkov. Generálny riaditeľ Frederico Colom zdôraznil aktuálne priority spoločnosti, ktorými sú konvergencia, čiže predaj viacerých služieb v jednom balíku Mobil + FTTT, multiservis v ponímaní Orange TV + obsah a B2B, čiže poskytovanie  FTTH + ICT služieb firemným zákazníkom

Martin Hromkovič zdôraznil koncepciu digitálnej inklúzie, čiže sprístupnenie digitálnych služieb pre všetkých. Pripojenie poskytuje ľudom neobmedzené možnosti komunikácie, vzdelávania, zábavy a spolupráce, avšak len pri správnom používaní. Preto Orange v rámci hesla, že veľká moc  znamená zároveň aj veľkú zodpovednosť motivuje a učí zákazníkov používať digitálne technológie bezpečne a zodpovedne.

Začneme ponukami nekomerčného charakteru v rámci digitálnej inklúzie. Technológie a internetové pripojenie sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Dôležitá je o to viac, ak ide o deti, ktoré vďaka vzdelaniu a prístupu k informáciám môžu získať lepšie vyhliadky do budúcnosti. Orange umožňuje svojim zákazníkom darovať nespotrebované dáta pestúnskym rodinám vybraným v spolupráci s občianskym združením Návrat, ktorí to potrebujú.

Za každých 7 200 GB darovaných údajov obdarí Orange balíkom Love jednu rodinu na 2 roky. Stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 100 v tvare DARUJEM. Ak sa nevyzbiera dostatočný počet nespotrebovaných údajov pre 100 rodín, tak Orange  napriek tomu balík služieb Love 100 rodinám. Do tohto projektu sa ako prví zapojili aj zamestnanci. Spolu 544 zamestnancov darovali v priemere 13.35 GB, čiže spolu 7 265.3 GB dát, takže Orange môže obdarovať prvú rodinu.  

V rámci  grantovému programu Darujte Vianoce Nadácia Orange prerozdelí 50 000 eur. Žiadatelia musia napísať príbeh, kde žiadajú pomoc nie pre seba, ale pre iných. Podmienkou je, že žiadateľ sa musí sám nejakým spôsobom na tejto pomoci podieľať. Táto akcia už má dlhú tradíciu. Od roku 2007 bolo do projektu zaslaných 7 045 príbehov, z ktorých 3 700 vybraných získalo finančnú podporu.

V rámci komerčnej predvianočnej ponuky ponúka Orange extra bonus na zariadenia. Tí zákazníci, ktorí sa od piatku 25.10. 2019 rozhodnú pre balík služieb Love v troj-kombinácii s mobilným paušálom Go, pevným internetom a digitálnou TV, sa môžu tešiť na extra bonus vo výške 150 eur. Ten môžu využiť nielen na nákup smartfónu, ale hoci aj na nákup smart kolobežky, smart vysávača, smart hodiniek, televízora, či tabletu alebo notebooku z bohatej ponuky Orangeu. Extra bonus vo výške 100 eur na nákup zariadení aj naďalej môžu získať tí zákazníci, ktorí si svoj balík služieb Love vyskladajú len z paušálu Go a pevného internetu. 


Ďalším benefitom budú extra dáta. Orange poskytne zákazníkom, ktorí si k svojmu paušálu zoberú zariadenie, extra dáta v objeme 10 GB na 6 mesiacov. A 10 GB až na 9 mesiacov zadarmo  získajú zákazníci, ktorí si kúpia zariadenie a programom Go Biznis. Rovnaký bonus, teda 10 GB dát na 6 mesiacov získajú aj zákazníci, ktorí si teraz so svojim Go paušálom vytvoria balík služieb Lo

Tretím benefitom bude 3GB dát na obdobie najbližších 6 mesiacov pre všetkých s benefitom Navzájom zadarmo, čiže 3GB pre zakladateľa skupiny a taktiež 3 GB na 6 mesiacov pre členov skupiny. Tí zákazníci, ktorí majú založené skupiny Navzájom zadarmo alebo sú členmi týchto skupín, budú mať po zaslaní SMS správy aktivované 3 GB navyše. 

Príklady využitia benefitov:

Ak si zákazník do svojho balíka služieb Love vyberie: 

Najobľúbenejší hlasový paušál Go 30 €  s neobmedzenými volaniami a správami a s 12 GB dát za 30 eur mesačne, k tomu sa rozhodne pre Balik starostlivosti za euro mesačne, vďaka ktorému získa špeciálnu zákaznícku starostlivosť, napríklad bezplatné hovory na Zákaznícku linku 905, bezplatné vydanie PUK kódu, či vydanie SIM karty alebo zmenu telefónneho čísla. Do domácnosti si vyberie pevný internet Home Optimal Fiber za 15 eur mesačne a k tomu TV na optike Home Optimal TV za 5 eur mesačne. Mesačne za balík služieb Love, vďaka ktorému získa do domácnosti všetko, čo na komunikáciu a zábavu potrebuje, bude platiť 51 eur.

S balíkom služieb Love s mesačným poplatkom 51 eur zákazník získa nasledovnú dotáciu na zariadenie: 

  • Za paušál s doplnkovou službou 186 eur  
  • Za balík Love 150 eur 
  • Zľava na zariadenia spolu 336 eur

Vďaka tejto zľave na zariadenia zákazník môže získať napríklad:

  • Smart TV za 113 eur namiesto 449 eur
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm eSIM za 133 eur namiesto 469 eur
  • Sony Playstation 4 500 GB 2019 3 hry za 24 eur namiesto 360 eur
  • Xiaomi MiRobot Vacuum za euro namiesto 310 euro
  • Samsung Galaxy A50 za euro namiesto 330 eur
Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár