CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Vyberte si zo 6 štýlových a kvalitných PC stolov do vašej pracovne

Tlačové správy
0

Prinútila vás aktuálna situácia pracovať z domu? Na vybavení svojho home officu by ste si mali dať záležať. Zdravé, pohodlné a kvalitné pracovné miesto je zárukou vyššej produktivity. Poďakuje vám aj váš krk, chrbát a ramená.

Základom či už vašej domácej, alebo akejkoľvek inej kancelárie, by mal byť:

  • pracovný stôl
  • kancelárska stolička
  • ak nemáte dostatok svetla, tak aj stolná lampa
  • pokiaľ potrebujete k práci papiere, zíde sa vám kôš a organizér
  • stojan na perá a ceruzky
  • niekto chce aj vision board či nástenku
  • iný zasa kvietok alebo difuzér

Svoj home office si pohodlne a rýchlo zariadite na BIANO. Pýtate sa ako? Použite obrázkové vyhľadávanie - stačí, ak máte obrázok či fotku produktu, ktorý by ste si vo svojej kancelárií priali. Nahrajte ich do ikonky foťáka vpravom hornom horu, ktorá sa nachádza na každej stránke Biano a vyberajte z podobných, rovnakých či lacnejších produktov.

Ponuku si môžete zostaviť aj na mieru pomocou filtrov, z ktorých vyberiete cenu, farbu, materiál, dekor, vlastnosti, štýl a ďalšie.

6 tipov na praktický stôl aj k vám domov

Vybrali sme pre vás 6 konkrétnych pracovný stôlov s rôznymi funkciami v rozmanitom štýle.

1.Výškovo nastaviteľný stôl pre prácu aj v stoji

Výškovo nastaviteľný stôl je ideálny pre tých, ktorí radi pracujú po stojačky. Vybrali sme neutrálny kúsok v bielo-čiernom prevedení. Výšku nastavujete pomocou tlačidla v rozmedzí od 70 do 120 cm.

CENA: 449 EUR

2.Rohový stôl s nastaviteľnou výškou

Tento typ sa hodí zasa ľuďom, ktorí okolo seba potrebujú veľa vecí. Rohové stoly v domácnosti takisto šetria miesto. Výška stola je nastaviteľná pomocou elektrického motora.

 

 

CENA: 774 EUR

3.Sklápací stôl so zásuvkami a nastavením výšky

Kúsok, ktorý ocenia projektanti a ďalší, ktorí potrebujú priestor na notebook a výkres. Súčasťou stola je aj zarážka na papier, bočný podnos na písacie potreby a dve priestranné zásuvky.

 

CENA: 408 EUR

4.Počítačový stôl aj s kontajnermi na dokumenty

Na obrázku vidíte, že ide o profesionálny PC stôl, ktorý by mohol byť súčasťou akejkoľvek kancelárie. Tvorí ho výškovo nastaviteľný stôl s paravánom a krycím panelom, skrinka na PC, kontajner so 4 zásuvkami a skriňa s dvierkami.

 

CENA: 1 419 EUR

5.Nádherný masívny stôl pre milovníkov luxusu

Tento kúsok je vyrobený z kvalitného dreva - palisandru a manga, ktoré sú stabilné, odolné a trváce. Je všeobecne známe, že exotické dreviny sú omnoho tvrdšie než dreviny, ktoré rastú v našich končinách. Masívny stôl sa tak stane vaším spoločníkom na celý život.

CENA: 820 EUR

6.Dizajnový kúsok do každej domácej pracovne

Jednoduchý a minimalistický dizajn stolu zabezpečuje jeho matná biela MDF doska a kovová konštrukcia, ktorá ho robí stabilným. Stôl disponuje otvorom na káble a zásuvkami.

CENA: 417 EUR

Najlepšie sa vám ale bude vyberať tak, že podľa cenového stropu vlastností a dizajnu až na druhom mieste. Ďalšia inšpirácia na prácu doma najmä pre ženy v domácnosti tu.

 

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať